IMPRONTA CERAMICHE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


IMPRONTA CERAMICHE

Producent: Impronta Ceramiche

IMPRONTA CERAMICHE to marka Italgraniti Group oferująca kolekcje płytek podłogowych i ściennych do powierzchni mieszkalnych i komercyjnych o małym natężeniu ruchu pieszego. W przypadku płytek ściennych stosowana jest technologia pojedynczego wypalania w kolorze białym, a w przypadku płytek podłogowych gres szkliwiony.

Specjaliści od wysokiej klasy pokryć. IMPRONTA zawsze była uważana za punkt odniesienia dla swoich najwyższej klasy ceramicznych okładzin ściennych. Niezwykle zaawansowane rozwiązania techniczne i estetyczne zastosowane na powierzchniach IMPRONTA są wynikiem najnowocześniejszej technologii oraz ich eleganckiego i wyrafinowanego stylu, zaprojektowanego tak, aby zapewnić ich długotrwały wygląd. Grupa IMPRONTA CERAMICHE powstała z połączenia dwóch producentów ceramiki, obecnych na rynku odpowiednio od 1975 i 1994 roku, obie firmy miały już mocno ugruntowany wizerunek w branży.

W 2011 roku Impronta Ceramiche stała się GRUPĄ ITALGRANITI, w skład której wchodzi również Ceramica Magica.

ITALGRANITI GROUP to dynamiczna i innowacyjna firma, która w ostatnich latach przeszła znaczący rozwój dzięki dalekowzrocznej strategii biznesowej i znaczącym inwestycjom w awangardowe technologie produkcyjne. Rezultatem jest kompletna gama produktów wysokiej jakości, które nie tylko są w stanie sprostać wymaganiom trendów rynkowych, ale często są w stanie je wyprzedzić.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek