IMPERTEK

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


IMPERTEK

Producent: Impertek

Od 1985 roku Impertek jest jedną z najbardziej znanych firm we Włoszech i za granicą zajmującą się produkcją i sprzedażą elementów hydroizolacyjnych i budowlanych kompatybilnych z różnymi rodzajami filców. wsporniki podłogowe do stosowania z podłogami drewnianymi, kamiennymi i syntetycznymi, dające wiele korzyści.

Od 1985 roku Impertek jest jedną z najbardziej znanych firm we Włoszech i za granicą produkującą i sprzedającą elementy wodochronne i budowlane kompatybilne z różnymi rodzajami filce.

Od 2008 roku wizytówką Impertek jest produkcja szerokiej gamy podpór zewnętrznych do podłóg podniesionych do stosowania przy podłogach drewnianych, kamiennych i syntetycznych, które mają wiele zalet.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek