IMOLA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


IMOLA

Producent: Imola

Imola to nowoczesna marka, która spełnia wszelkie wymagania stylistyczne dzięki wytrzymałemu, trwałemu i atrakcyjnemu produktowi. Made in Imola, to ponad 145 lat produkcji z pasją.

Imola to tradycyjna marka Cooperativa Ceramica. Organizacja, która powstała w 1874 roku z pasją i chęcią postępu od samego początku. W 1913 roku firma zaczęła w pełni koncentrować się na produkcji płytek podłogowych i ściennych, tworząc idealne połączenie wyglądu i technologii. Dziś jest liderem na rynku dzięki swoim możliwościom, produktywności i technologii, rozwojowi rozwiązań technicznych i innowacyjnemu wzornictwu, stale dotrzymując kroku najbardziej aktualnym wymaganiom konsumentów i symbolowi Made in Italy na całym świecie.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek