IL GIARDINO DI LEGNO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 278 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 278 elementów

IL GIARDINO DI LEGNO

Producent: Il Giardino di Legno

Il Giardino di Legno to płynne połączenie wielu różnych umiejętności. Wierzymy, że spryt biznesowy nie może kierować się zimną i abstrakcyjną logiką, ale dążyć do budowania relacji opartych na odpowiedzialności i liczeniu na zaangażowanie i współpracę wszystkich zaangażowanych podmiotów. Nasz wewnętrzny dział badawczo-rozwojowy nieustannie eksperymentuje z innowacyjnymi materiałami, wykończeniami i technikami, aby zawsze być o krok przed wymaganiami rynku.

Nasz wykwalifikowany zespół ma na celu projektowanie z zachowaniem właściwej równowagi między praktycznymi ograniczeniami a potrzebami klientów, dzięki najbardziej zaawansowanym oprogramowanie do projektowania. Każdy projekt jest dostosowany do indywidualnych potrzeb i oparty na najnowszych rozwiązaniach technologicznych, przyczyniając się do nieustannej innowacyjności naszych produktów i procesów.

Poza tworzeniem modeli produkcyjnych staramy się współpracować z naszymi klientami i rozwiązywać ewentualne problemy planistyczne dzięki naszemu doświadczeniu w tej dziedzinie, znajomości najlepiej dopasowanych materiałów i umiejętności wymyślania nowych rozwiązań dla konkretnych problemów.

Pierwsze podstawowe kroki w każdym projekcie to: zrozumienie potrzeb każdego klienta, określenie wykonalności projektu , definiowanie oferty cenowej i weryfikację kosztów produkcji. Nasz dział sprzedaży gwarantuje najwyższe przygotowanie i wiedzę w zakresie znajdowania najnowocześniejszych rozwiązań do realizacji projektów wyposażenia zewnętrznego.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek