IFT

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 67 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 67 elementów

IFT

Producent: IFT

Ideal Form Team można śmiało określić jako jedną z ostatnich ukrytych perełek włoskiego przemysłu meblarskiego.

Umieszczony w sercu wybrzeża Adriatyku, Ideal Form Team (IFT) skupia się na sztuce wytwarzania mebli biurowych z wykorzystaniem głównie prawdziwego drewna forniry i naturalne esencje, gdzie niekwestionowane piękno materiałów, w połączeniu z ich wykwalifikowanymi procesami produkcyjnymi, pozwoliło im stworzyć ponadczasowe kolekcje, wciąż bardzo poszukiwane.

Wprowadzony na rynek w 1969 roku jako krajowy producent mebli, IFT wkrótce rozpoczął współpracę z jednym najbardziej cenionych ówczesnych włoskich projektantów, Titti Fabiani, aby wyprodukować to, co stało się ich pierwszym sukcesem, który zapewniłby im szybki sukces: premierę The Book.

W latach 90. IFT zdecydowało się wykorzystać ich pasję do projektowania i umiejętności produkcyjnych do sektora mebli biurowych. Kontynuacja zwycięskiej kombinacji współpracy ze znanymi projektantami i doborem wysokiej jakości materiałów pozwoliła IFT na produkcję luksusowych gam produktów sprzedawanych i dystrybuowanych na całym świecie. To tylko nieliczni z projektantów, z którymi IFT współpracował: Bruno Munari, Nicholas Chachamis, Gigi i Pepe Tanzi, Lucci & Orlandini, Werner Aisslinger i Paola Navone. metal spotyka się z rzadkim drewnem pod charakterystycznym kątem 45 stopni. I sestante, gdzie proste, eleganckie linie jego nieskazitelnego wzornictwa łączą się z nowymi materiałami, takimi jak skóra, luksusowe panele lakiernicze i definiujące duszę esencje drewna.

Dzisiaj IFT jest nadal firmą rodzinną poświęconą jakości, wzornictwu i usługom. Z klientami z USA po Bliski Wschód i Australię każdy produkt wykonywany jest na zamówienie z taką samą pasją i dbałością o szczegóły, jakich można oczekiwać od historycznego producenta butikowego reprezentującego tylko to, co najlepsze we włoskich meblach biurowych.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek