IFRAME

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


IFRAME

Producent: iFrame

iFRAME - 27 lat tradycji

Nasza firma istnieje w branży okienno-drzwiowej od ponad 20 lat, co stale potwierdza nasza jakość, technologia i atrakcyjne wzornictwo.

Utrzymujemy ten wysoki poziom usług przy ciągłej optymalizacji procesy, łączące doświadczenie i innowacyjność w najlepszy możliwy sposób.

Nasze cele są jasne: utrzymanie najwyższej jakości produktu i spełnienie maksymalnych wymagań w zakresie projektowania i innowacji. Efektem są produkty wysokiej jakości, które uplasowały markę iFRAME wysoko na rynku okien i drzwi.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek