IDRAL

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 110 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 110 elementów

IDRAL

Producent: Idral

Idral to włoska firma specjalizująca się w rozwoju i produkcji armatury sanitarnej i kontroli wody do toalet publicznych oraz dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej. Mamy ponad 45-letnie doświadczenie i setki instalacji w budynkach na całym świecie: lotniska, obiekty turystyczne, centra handlowe, szpitale, ośrodki sportowe, wystawy, by wymienić tylko kilka. Naszym celem jest bycie Twoim niezawodnym partnerem, wspierającym Cię w tworzeniu i realizacji projektów dla przestrzeni publicznych, o których z doświadczenia wiemy, że mają szczególne potrzeby w zakresie higieny, intensywności użytkowania, dostępności i oszczędności wody. Nieustannie poszukujemy nowych rozwiązań ograniczających straty wody i posiadamy szereg krajowych i międzynarodowych certyfikatów, które gwarantują jakość naszych produktów. Poza technicznymi centrami telefonicznymi i centrami serwisowymi w całych Włoszech, mamy dział techniczny, który jest w stanie opracować niestandardowe rozwiązania dla projektów o dużym znaczeniu.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek