IDECKING REVOLUTION

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


IDECKING REVOLUTION

Producent: iDecking Revolution

iDecking Revolution jest dostarczany przez włoską firmę założoną w celu wprowadzania innowacji w dziedzinie zewnętrznych tarasów i okładzin ściennych.

Nasz zespół przeprowadził wieloletnie badania i rozwój z jednymi z najważniejszych światowych architektów, projektantów i wykwalifikowanych konstruktorów tarasów. Badania te dały nam możliwość złagodzenia wszystkich głównych problemów i problemów związanych z tradycyjnymi technikami i materiałami do budowy tarasów, rozpoczynając prawdziwą rewolucję w dziedzinie tarasów.

Nasze opatentowane systemy EasyClick i EasyChange upraszczają i rewolucjonizują wszystkie tradycje

systemy montażowe stosowane na całym świecie.

DURO to nazwa najbardziej innowacyjnego materiału w 100% nadającego się do recyklingu, opracowanego w celu osiągnięcia piękna naturalnego drewna przy jednoczesnym ograniczeniu ich najczęstszych problemów związanych ze stabilnością, odpornością i długowiecznością tradycyjnych gatunków drewna, które są obecnie dostępne w ofercie iDecking Revolution.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek