IDEAS GROUP

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów

IDEAS GROUP

Producent: Ideas Group

Grupa IDEAS liczy na 32-letnie doświadczenie w branży meblarskiej i wyposażenia wnętrz. W 1981 roku rozpoczęliśmy działalność na rynku hiszpańskim z własną linią wyrobów tekstylnych do sypialni, świadcząc usługę kompleksowego zdobienia „a la carte” wyłącznie dla sklepów meblowych. Ze względu na sukces, jaki odnieśli dzięki tej usłudze i z zamiarem poszerzenia naszej oferty, stopniowo wprowadzamy kilka linii mebli dla różnych sektorów domu, od włoskich firm. Po skonsolidowaniu naszej obecności na rynku hiszpańskim poprzez sieć agentów obejmującą cały kraj, rozpoczęliśmy międzynarodowy proces wyznaczania dwóch agentów w Portugalii do zarządzania promocją i sprzedażą naszych produktów.

Następnie, od listopada 1989 r. nasililiśmy się proces umiędzynarodowienia rozwijający ambitny plan skoncentrowany na rynku amerykańskim. Najpierw utworzono sieć agentów, która obejmowała główne strefy Stanów Zjednoczonych, którymi zarządzaliśmy z naszej centrali w Barcelonie. Następnie po roku otworzyliśmy naszą misję handlową w tym kraju zakładając firmę IDEAS USA Inc., inaugurując nasz profesjonalny showroom w Miami. Zakontraktowaliśmy również ekskluzywną przestrzeń w głównym budynku Targów w High Point (Karolina Północna) z dwoma wydarzeniami w roku, stając się naszym stałym showroomem dla profesjonalistów branży zlokalizowanych w północno-wschodniej części Stanów Zjednoczonych.

Dzięki tej strukturze wzmocniliśmy naszą obecność handlową głównie na rynku USA, rozszerzając ją następnie o Kanadę, Meksyk, obszar Karaibów, utrzymując również sporadyczne relacje handlowe z klientami zlokalizowanymi w Wenezueli, Kolumbii, Ekwadorze i Ameryce Środkowej. W trakcie naszego rozwoju wielokrotnie braliśmy udział w międzynarodowych Targach Meblowych i Wykończeniowych w Hiszpanii i za granicą, prezentując na tych rynkach nasze linie mebli włoskich. Opracowaliśmy również coroczne kampanie reklamowe w magazynach branżowych, takich jak „Nuevo Estilo” czy „Casa Viva” w Hiszpanii oraz „Metropolitan Home” czy „Florida Design” w USA. Obecnie kontynuujemy komercjalizację naszych linii nowoczesnych mebli zarówno do wnętrz, jak i na zewnątrz, dzięki naszym umowom handlowym i/lub przemysłowym z włoskimi firmami o światowym prestiżu.

Cel

Nasza organizacja handlowa promuje i komercjalizuje włoski meble dla różnych sektorów domu na 3 dekodery, w ramach następujących przesłanek: oryginalność projektów, jakość materiałów i obsługi. Inteligentne i innowacyjne wzornictwo naszych produktów jest wynikiem udziału profesjonalistów w dziedzinie projektowania i wyspecjalizowanych w tym architektów, których kreatywność można dostrzec w kształtach i funkcjonalności tych dwóch cech, których nigdy nie można zrezygnować w koncepcji Made in Italy.

Jakość jest konsekwencją naszych nieustannych poszukiwań, a produkty z naszej oferty są produkowane z materiałów najwyższej jakości i oficjalnie zatwierdzonych zgodnie z aktualnymi wytycznymi CEE, aby zagwarantować konsumentowi końcowemu optymalne właściwości użytkowe. Usługa jest podstawowym celem dla tych, którzy tworzą naszą organizację. Znamy zawiłości związane ze sprzedażą konsumentom i dużą konkurencyjnością na rynku. Z tego powodu dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić profesjonalną opiekę, tak szybko, jak wymaga tego każda sprawa, zarówno z naszego biura w Barcelonie, jak i za pośrednictwem naszych odpowiednich agentów strefy handlowej, którzy tworzą nasz krajowy i międzynarodowy zespół sprzedaży w tych krajach, w których mamy umowę. Połączenie tych 3 elementów pozwoliło nam uzyskać prestiż na rynku, który nas satysfakcjonuje i zachęca do kontynuowania filozofii zarządzania, którą postanowiliśmy realizować.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek