IDEAL WORK

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


IDEAL WORK

Producent: Ideal Work

Ideal Work powstał na początku lat 80-tych, dokładnie w te same dni, kiedy Maurizio Pontello zaczynał jako monter podłóg betonowych, co przywiodło go do pracy na najważniejszych budowach we Włoszech. Firma powstała w 1997 roku, kiedy jej założyciele Maurizio Pontello i Luca Seminati spotkali się i połączyli swoje kompetencje, aby podjąć wyzwanie wprowadzenia na włoski rynek koncepcji dekoracyjnych powierzchni betonowych. W 2001 roku Vallà di Riese Pio X (w rejonie Treviso) stała się siedzibą Idealnej Pracy. Z tego małego miasteczka realizowali ambitny cel, jakim było wprowadzenie betonu do świata i sztuki dekoracyjnej powierzchni, aby nadać otoczeniu nową ideę piękna, która jest praktyczna w użytkowaniu. Ideal Work przyjmuje unikalne podejście do rynku, oparte na współpracy i wymianie ze swoimi partnerami. Ponadto firma opiera się na wykwalifikowanej sieci instalatorów podłóg specjalizujących się w układaniu jej innowacyjnych produktów. Pozwala to firmie na zaspokojenie indywidualnych potrzeb każdego klienta w zakresie dostosowania przestrzeni.

Instalacja podłóg wewnątrz i na zewnątrz przez Ideal WorkIdeal Work jest w stanie kształtować i konfigurować otoczenie zgodnie z życzeniem swoich klientów i oferuje ekskluzywne rozwiązania dla podłóg szytych na miarę i pokrycie. Wśród innych propozycji Ideal Work jest LIXIO®+, podłoga wykonana z materiałów cementowych z efektem weneckiego lastryko, do wnętrz i na zewnątrz. Wyrafinowana estetyka i specyficzna technika układania kwalifikują Lixio®+, produkt pozwalający na zastosowanie szlachetnych marmurów pochodzących z dowolnego miejsca, a nawet marmurów lokalnych. Te cechy wynikają z chęci nadania lokalnym surowcom nowego życia, oprócz celu osiągnięcia poziomu jakości, który jest zrównoważony i zakorzeniony lokalnie, a jednocześnie nigdy nie rezygnuje z rozwiązania o wyrafinowanej estetyce i ponadczasowym uroku. Wybór wielkości ziarna, koloru i możliwych kombinacji sprawia, że Lixio®+ to wyjątkowy produkt, w pełni wykonany na zamówienie, mądre połączenie starożytnych tradycji z nowoczesnością.

Lixio®+ to naturalna ewolucja Lixio, symbolu wieczności. elegancja i klasycyzm, które leżą u podstaw wielkiej tradycji podłóg weneckich, z ich bazą cementową i najwyższej jakości kruszywami marmurowymi, które są mieszane w różnych kolorach i wykończeniach. Nadaje się zarówno do klasycznych, jak i nowoczesnych domów i nadaje się do wykorzystania w wielu kontekstach, Lixio może być używany zarówno w przestrzeniach wewnętrznych, jak i zewnętrznych, z polerowanym, antypoślizgowym wykończeniem szczotkowanym lub groszkowanym. Z drugiej strony Microttoping® jest idealnym rozwiązaniem do renowacji starej podłogi bez jej usuwania i stworzenia ciągłej, innowacyjnej podłogi z efektem materialnym. Microttoping® może uczynić każdą przestrzeń wyjątkową, tworząc różnorodne efekty, ozdobne wstawki i wykończenia powierzchni przekładając się na niezwykle eleganckie wykończenia, odporne na zużycie i działanie warunków klimatycznych, gwarantujące doskonałe wykonanie. Nuvolato Architop® to cementowe rozwiązanie podłogowe firmy Ideal Work, które zachowuje nienaruszoną odporność i piękno, przy jednoczesnym zapewnieniu dbałości o szczegóły oraz wysokiej wartości chromatycznej i estetycznej. Nuvolato Architop® nadaje charakteru minimalistycznym domom, loftom w stylu industrialnym, powierzchniom komercyjnym, publicznym i wystawienniczym, zarówno wewnętrznym, jak i zewnętrznym. Dzięki doskonałej przyczepności i wysokiej wytrzymałości zalecany jest również do renowacji posadzek przemysłowych i komercyjnych oraz we wszystkich obszarach o dużym natężeniu ruchu. Ponadto Nuvolato Architop® jest odporny na czynniki atmosferyczne, chemiczne, ścieranie i mróz. Nuvolato Architop® pozwala na wysoki poziom dostosowania, ponieważ występuje w 29 różnych niuansach z typowym efektem chmurowym nadanym przez zacierany beton.

Idealne podłogi do pracy na zewnątrz. Właściwe rozwiązanie, które trwa w czasie Idealna praca pozwala znaleźć właściwe rozwiązanie dla Twoich przestrzeni zewnętrznych bez ograniczeń dotyczących grubości czy wagi, stosując najbardziej preferowane materiały, których trwałość jest gwarantowana w czasie. W katalogu firmy można znaleźć Rasico, powłokę dekoracyjną na bazie cementu do zastosowań zewnętrznych. Jest to bardzo wytrzymały produkt, który można nakładać szpachelką na nowe lub istniejące podłoża. Rasico oferuje oryginalne wzornictwo z typowym wykończeniem szpatułki oraz niestandardowymi kolorami i teksturami. Co więcej, jest szybko gotowy do użycia i może dodać głębi i ruchu. Idealnie nadaje się do prac remontowych, na tarasy i balkony. Sassoitalia® to betonowa posadzka ciągła, nawiązująca do silnej włoskiej tradycji płukania kamyczków, idealna na ścieżki, chodniki, domy prywatne, budynki użyteczności publicznej i place, którą można również wykorzystać do renowacji istniejących podłóg.

Ostateczne wygładzenie powierzchni poprzez efekt podłogi weneckiej, myjąc wewnętrzne przestrzenie ekskluzywnym, wyrafinowanym akcentem.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek