IDEAGROUP

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 232 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 232 elementów

IDEAGROUP

Producent: Ideagroup

Ideagroup to jedna z wiodących włoskich marek w produkcji mebli łazienkowych, kabin prysznicowych oraz mebli do pomieszczeń usługowych, a zwłaszcza pralni. Zgodnie z aktualnymi trendami w projektowaniu, wykorzystuje tylko materiały, które mają trwać w czasie i jest całkowicie zaangażowany w spełnianie potrzeb klientów. Mając na celu osiągnięcie tego celu, firma, która powstała pod nazwą „Idea”, rozrosła się w grupę ucieleśniającą różne dusze, wszyscy głosowali na tę samą filozofię, która polega na zagwarantowaniu tego, co najlepsze, tym, którzy wybierają tę grupę, tworzenie zróżnicowane i kreatywne katalogi i nigdy nie zdradzają oczekiwań klientów, którzy chcą mieć przemyślane meble w kontekście, który musi być jednocześnie wyrafinowany i funkcjonalny.

Od kilku lat know-how i jakość Made in Italy przeszedł proces przebudzenia. Idea jest jedną z tych marek, która może naprawdę pochwalić swoją pozycję w ścisłej czołówce włoskich firm z branży mebli łazienkowych. Idea, urodzona w regionie Veneto, jest głęboko powiązana ze swoim terytorium, a jednocześnie rozwija się wraz z coraz bardziej międzynarodową obecnością, szczególnie ze względów rynkowych. Praca jest rozumiana jako kultura, wartość społeczna, która łączy ludzi, z którymi się wiąże, na obszarze, który od tego czasu zaliczany jest do najbardziej produktywnych we Włoszech, jeśli nie w Europie, z historią, która od początku kładła nacisk na rzemiosło i kreatywność dla artefaktów, które są w dużej mierze wykonywane ręcznie.

IdeaGroup: meble łazienkowe, kabiny prysznicowe, systemy pralnicze Idea narodziła się w żyznym włoskim regionie północno-wschodnim w 1987 roku jako firma produkująca meble do łazienki, potrafiąca klasyczny design i zawsze ekscytujące nowości, które charakteryzują ten sektor. Rzeczywiście, meble do łazienki nie mogą być „tylko” atrakcyjne pod względem estetycznym, ale muszą być szczegółowo przestudiowane, aby zapewnić funkcjonalność i dostępność. Wyrafinowany, elegancki, ponadczasowy. Meble łazienkowe Idea od ponad 30 lat opierają się na technologiach niezniszczalnych materiałów, które zawsze podążają z duchem czasu, aby zadowolić klienta meblami, z którymi czuje się swobodnie i które współgrają z resztą wyposażenia domu.

Aby sprostać wymaganiom rozwijającego się rynku Idea stworzyła obok głównej marki trzy oddziały, z których każda posiada swoje kompetencje branżowe. Aqua narodziła się jako zupełnie nowa linia mebli łazienkowych, w której minimalistyczny, ale wyrafinowany design łączy się z tradycyjną jakością Idea, tworząc naprawdę wyjątkowe kreacje. Blob to dział w Ideagroup specjalizujący się w pomieszczeniach usługowych, pralni oraz w tworzeniu przestrzeni ergonomicznej i funkcjonalnej do manewrowania, a jednocześnie mającej wartość estetyczną. Na przykład Kandy to autentyczne, złożone i praktyczne miejsce do pracy, w którym mieści się pranie wraz ze wszystkimi przydatnymi do niego akcesoriami. A wszyscy wiemy, ile komfortu może wnieść do naszej pracy przestrzeń, która jest również piękna do oglądania! W końcu Disenia, filia firmy, specjalizująca się w stylowym designie, dbałość o szczegóły i empatia, „zanurzy się” w tych kontekstach. Projekty Disenia oferują nowoczesne rozwiązania skoncentrowane na kabinie prysznicowej, aby była przestronna, funkcjonalna, a jej powierzchnia była przyjemna w dotyku i wyglądzie. Każda kabina prysznicowa jest dostosowana do potrzeb danej osoby, w taki sposób, aby każde miejsce było łatwo dostępne i użyteczne. Jedna grupa, więcej dusz, dla niecodziennego, ale niezwykle efektywnego sposobu na stworzenie najbardziej funkcjonalnych i cenionych przestrzeni w domu.

Idea meble łazienkowe projekt Made in ItalyWszystkie kolekcje mebli łazienkowych Idea wykazują dbałość o szczegóły, która jest bliska doskonałość. To produkty dla osób, które uwielbiają mieć wokół siebie atrakcyjną i funkcjonalną przestrzeń. Wiele różnorodnych linii, wszystkie charakteryzujące się wyrafinowanym designem do nowoczesnych i eleganckich łazienek, odpowiednich do projektów, które cechuje formalna esencja i elegancja. Komfort, funkcjonalność, jakość i piękno to najważniejszy cel każdego projektu wyposażenia łazienki firmy Idea. Meble, które zawsze uzupełniają dodatki i wykończenia na każdy gust, są nowoczesne i dopracowane w każdym szczególe. Patrząc na kolekcje Idea od razu widać, że produkty te są idealne, aby zaspokoić potrzeby osób, które kochają życie w funkcjonalnych i pięknych przestrzeniach. Aby wymienić jeden, DOLCEVITA BY AQUA COMP. 09 to drewniane meble łazienkowe o minimalistycznym stylu i cechach, które czynią je ekskluzywnymi, takimi jak faliste linie biegnące wzdłuż całej długości podwójnej umywalki oraz wykonane na zamówienie detale w rovere naturale i rovere moro. Może temu towarzyszyć zupełnie nowa i odporna na zarysowania DOLCEVITA BY AQUA COMP. 05 ośmiokątne lustro.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek