ICAROS

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


ICAROS

Producent: Icaros

Firma ICAROS GmbH została założona w Monachium w Niemczech w 2015 roku, aby zrewolucjonizować sposób, w jaki ludzie ćwiczą i bawią się, łącząc fitness i wirtualną rzeczywistość.

Nasze produkty łączą trening, gry i rywalizację społeczną, tworząc ekscytujące i efektywne doświadczenia treningowe. Profesjonalne systemy ICAROS są instalowane w obiektach fitness i rehabilitacyjnych, w hotelach i obiektach rozrywkowych na całym świecie. W 2018 roku firma ICAROS wprowadziła model konsumencki ICAROS Home dla gospodarstw domowych.

Misja Naszą wizją jest zapewnienie najbardziej motywujących i promujących zdrowie doświadczeń szkoleniowych w celu zwalczania siedzącego trybu życia naszego społeczeństwa. Nasz interdyscyplinarny zespół składa się z naukowców zajmujących się sportem, programistów, inżynierów i projektantów przemysłowych, których celem jest uzyskanie najbardziej efektywnych i zabawnych doświadczeń treningowych.

Treningi Healt & Fitness ICAROS trenują różne grupy mięśni, koncentrując się na mięśniach tułowia i górnej części ciała. Ćwiczenia poprawiają jednocześnie refleks, równowagę i koordynację. Wiodący naukowcy z uniwersytetów sportowych wykazali, że treningi ICAROS zapewniają skuteczny sposób na poprawę siły, kondycji i równowagi. Udowodniono, że deska ICAROS spala o 30% więcej kalorii i podwaja aktywność mięśni w porównaniu ze stabilnymi deskami na kolanach. Ćwiczenia ICAROS są idealne do poprawy stabilności rdzenia, funkcjonalności i reaktywności.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek