IBEBI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 29 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 29 elementów

IBEBI

Producent: Ibebi

IBEBI to inna inteligentna firma, która oferuje rozwiązania w różnych obszarach, takich jak konferencje, szkoły, spotkania, seminaria, uniwersytety i społeczności.

Każdego roku IBEBI wprowadza nowe produkty, które pomagają tworzyć szybko konfigurowalne otwarte przestrzenie.

Inspiracja pochodzi z codziennego życia. Badają problemy i szukają rozwiązań.

"Inteligentna firma" to zasady lepszej jakości życia i mniejszego wpływu na środowisko, dzięki zastosowaniu odpowiednich produktów.

IBEBI brała udział w wielu międzynarodowych targach branżowych, m.in. Orgatec w Kolonii, Hotel Show w Dubaju, Workspace-Index w Dubaju, HD w Las Vegas, Milan Furniture Fair, Maison & Objet w Paryżu, 100% Design w Londynie, Fuorisalone Design Week w Mediolanie, Turin Design Fair, i Sun w Rimini.

Firma wykonała wiele prac kontraktowych i hotelarskich na całym świecie, w takich lokalizacjach jak Francja, Wielka Brytania, Holandia, Portugalia, Hiszpania, Belgia, Stany Zjednoczone, Zjednoczone Emiraty Arabskie i Włochy.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek