I.T.F. DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów

I.T.F. DESIGN

Producent: I.T.F. Design

Firma ITF DESIGN powstała pod koniec lat dziewięćdziesiątych, wychodząc z doświadczeń wcześniejszej działalności gospodarczej związanej z tradycyjną obróbką drewna litego, głównie przesyłek zewnętrznych.

Od początku celem było osiągnięcie bezpośredniego sukcesu na rynku krajowym i międzynarodowym , wykorzystując know-how zdobyte przy produkcji wysokiej jakości stołów i krzeseł. W krótkim czasie pojawiła się potrzeba poszerzenia asortymentu o przedmioty tworzone przy użyciu nowych technik i innowacyjnych materiałów w celu zaspokojenia wymagań coraz bardziej selektywnego i wymagającego rynku pod względem jakości, bezpieczeństwa i wzornictwa.

2000 to ważny sukces ITF: wprowadzenie na rynek nowej generacji produktów o nazwie ITF 100% Design, opartej na ekskluzywnym sposobie pracy, który ukazuje pochodzenie i rozwój projektu bezpośrednio z procesu produkcyjnego. Fabryka staje się żywotnym centrum całego procesu produkcyjnego, od pierwszej inspiracji twórczej do realizacji. I to tutaj projektant i technik pracują ramię w ramię, w ciągłej wymianie pomysłów i wiedzy, aby zagwarantować absolutną jakość dzięki najprostszym i najgenialniejszym rozwiązaniom. W dobrze zorganizowanym kontekście wczesna intuicyjna energia i witalność materiałów dają początek serii produktów, ujawniając bezpośredniość i świeżość oryginalnego pomysłu oraz umiejętność kreowania i przewidywania potrzeb oraz stosowania rozwiązań.

Zasada produkcji, w której tradycja, ścisłość i jakość badań są dobrze zintegrowane z ciągłym testowaniem nowych materiałów i technologii, osiąganymi przy wsparciu głównych uniwersytetów i przemysłu chemicznego. Filozofia ta skłoniła firmę do opatentowania dużej liczby modeli, a także kilku procesów produkcyjnych.

Firma uważnie rozważa bodźce płynące ze świata designu i sztuki oraz ewolucji życia, aby tworzyć współczesne rozwiązania, które może zaspokoić wszystkie współczesne potrzeby. Rezultatem jest kolekcja produktów o podstawowym stylu, ale o silnej tożsamości, która pasuje bez łączenia się i staje się częścią wszystkich środowisk: w domu, w miejscu do nauki lub pracy, w pomieszczeniach lub na zewnątrz. Kolejnym dowodem wysokiej wartości i najwyższej jakości kreacji ITF DESIGN są sukcesy zdobyte w prestiżowych nagrodach.

Dziś firma specjalizuje się i staje się najbardziej innowacyjnym producentem stołów, stolików kawowych, kredensów i elementów uzupełniających z ceramiki kamienie i marmury 3,5 i 5,5 mm we Włoszech i Europie. Doświadczenie zdobyte przez te 10 lat daje nam niezbędną wiedzę, aby stworzyć prawdziwą rewolucję na rynku. Dziś firma jest rzeczywistością sukcesu na rynku międzynarodowym, eksportuje 95% obrotów i jest aktywna zarówno w sektorze kontraktowym, jak i mieszkaniowym, oferując propozycje idealne dla każdego środowiska: domów, biur, miejsc nauki lub pracy, wewnątrz i na zewnątrz .

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek