I 4 MARIANI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów
Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów

I 4 MARIANI

Producent: I 4 Mariani

I 4 Mariani została założona w 1957 roku. Siedziba firmy znajduje się w Brianza, na północ od Mediolanu, w regionie, który od dawna jest centrum włoskiego przemysłu meblarskiego. Przedsiębiorcza działalność, która od początku charakteryzuje połączenie powstających technologii z bogatym atutem rękodzieła. To historia, która nieustannie ewoluuje, w której najważniejsza jest pasja do absolutnej jakości. Od początków do dnia dzisiejszego i 4 Mariani wyobraża sobie i realizuje meble, siedzenia, szafki i przedmioty tapicerowane, które wytrzymują próbę czasu. Każdy pojedynczy element jest wynikiem starannego doboru materiałów i maksymalnej dbałości o szczegóły, z badaniami nad projektem zorientowanymi na niezbędne elementy. Kluczowym wyróżnikiem firmy jest posiadana wiedza w zakresie obróbki skór siodłowych i stosowania takich skór, z silną specjalizacją w sektorze mieszkaniowym, kontraktowym i biurowym.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek