HOWE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 36 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 36 elementów

HOWE

Producent: Howe

Wierzymy w sens ruchu w HOWE

ideą, że to, co robimy, to nie tylko przesuwanie poziomów kunsztu czy ograniczeń w projektowaniu, ale także ludzi, którzy używają go na co dzień.

Dlatego wszystkie krzesła i stoły od HOWE oferują nienaganną funkcjonalność. Możesz je złożyć. Możesz je układać. Możesz je zwijać w dowolny sposób, optymalizując przestrzenie, w których pracujemy, myślimy, uczymy się i komunikujemy.

Tak jak czujesz w nich komfort

wygląd, oryginalność, sposób, w jaki forma podąża za funkcją do samego ostatni szczegół. Raz po raz.

Jesteśmy HOWE i wierzymy w Moving Design. Od 1928r.

Długa podróż pełna sukcesów Firma HOWE Furniture została założona w 1928 roku w Trumbull, Connecticut, przez Harolda Howe'a. HOWE zaczął od produkcji stolików do kart, stolików z przekąskami, stolików nocnych, składanych kołysek, drewnianych stojaków na kapelusze, stołów do szycia i prawie wszystkich składanych mebli. Jednym z wczesnych sloganów HOWE było: „IF IT FOLD, ASK HOWE”. W XX wieku marka HOWE stała się wiodącą marką stołów wielofunkcyjnych i zajmujących mało miejsca w Ameryce Północnej. pod koniec lat 60. na podstawie umowy licencyjnej.Później, w 1989 r., HOWE nabyło licencjobiorcę europejskiego i jego zakłady produkcyjne i operacje w Danii. HOWE Europe a/s stało się rzeczywistością. Produkowała krzesła i stoły. W latach 90. i na początku 2000 r. HOWE w Europie i HOWE w USA rozwinęły się w dwie niezależne marki, zgodnie z różnymi koncepcjami i strategiami wejścia na rynek.Europejska organizacja rozwinęła się dzięki swojej strategii skoncentrowanej na A&D i silnemu rozwojowi produktów.W 2011 roku wdrożyliśmy ONE WORLD – ONE HOWE, co oznacza że europejskie HOWE przejęło wszystkie północnoamerykańskie działania HOWE i zaczęło rozwijać europejską strategię i kolekcję HOWE w Ameryce Północnej.Dzisiaj wszystkie międzynarodowe działania HOWE są zarządzane z Danii, z th silna sprzedaż międzynarodowa i rozbudowana sieć dostaw. HOWE a/s posiada filie w USA, Wielkiej Brytanii, Francji i Polsce. HOWE jest własnością CF Group.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek