HOTWAVE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów
Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów

HOTWAVE

Producent: Hotwave

Hotwave to innowacyjna marka, która łączy umiejętność tworzenia nowych grzejników designerskich z najwyższą jakością włoskiego rzemiosła.

Produkcja ewoluuje stąd w poszukiwaniu nowych form i treści, opracowując serię grzejników o wysokiej jakości zawartości technicznej, wykonanych w Włochy i zaprojektowane z prawdziwą pasją tych, którzy chcą stworzyć niepowtarzalny przedmiot.

Hotwave: misja

Misją Hotwave jest tworzenie najwyższej jakości grzejników o nowoczesnym włoskim designie, łączących ponadczasową elegancję w piękny i funkcjonalny sposób. Najwyższej jakości grzejniki w zaawansowanej technologii zostały stworzone, aby połączyć estetykę z szacunkiem do ekologii.

Marka Hotwave narodziła się z zamiarem wykorzystania włoskich metod rzemieślniczych i pasji w opracowywaniu produktów, które ucieleśniają etos „made in Italy”.

Nadawanie kształtu piękno poprzez czystość linii i harmonię stylu tworzymy elegancję. Korzystając z nowej, energooszczędnej technologii z materiałami nadającymi się do recyklingu, Hotwave wprowadza szereg innowacyjnych projektów, aby uczynić Twój świat piękniejszym.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek