HORGANICA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów

HORGANICA

Producent: Horganica

Horganica by Firmiana narodziła się w sercu środkowych Włoch, gdzie tworzenie wyrobów ceramicznych ma swoje korzenie w tradycji będącej gwarancją jakości materiałów i niepowtarzalności pracy. Funkcjonalność produktów doskonale wpisuje się w aktualne trendy proponując rozwiązania, które reinterpretując klasyczne formy we współczesnym języku, są w stanie wpisać się w wielorakie środowiska.

OBSERWOWAĆ. PROJEKTOWAĆ. TWORZYĆ. Projektować oznacza obserwować, rozwijać język i syntetyzować. Jest to ścieżka naznaczona szeregiem etapów wnikliwych poszukiwań, analiz i studiów, w których kluczową rolę odgrywa inspiracja. Wrażliwość na codzienność w połączeniu z metodologią jest niewyczerpanym źródłem nowych zachęt. Poszukiwania wizualne projektantki odnajdują przestrzeń w przyrodzie i rzeczach, które nas na co dzień otaczają, z zaskakującymi rezultatami projektów. Horganica w tworzeniu swoich produktów inspiruje się kształtami i dekoracją naturą i tradycyjnymi przedmiotami, które nas otaczają na co dzień, czyniąc z nich przedmioty funkcjonalne i wyposażenia, które pasują do nowoczesnego lub rustykalnego, ale szykownego kontekstu. KOLORY NATURYNasz umywalki ceramiczne ubrane są w kolory i wzory kamieni naturalnych. Od wielu odcieni marmuru po kamienie lawowe, produkty Horganica łączą piękno natury z funkcjonalnością klasycznego wzornictwa

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek