HOPPE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


HOPPE

Producent: Hoppe

Grupa HOPPE to szwajcarska firma zajmująca się produkcją i dystrybucją klamek okiennych i drzwiowych z aluminium, stali nierdzewnej, żywicy i mosiądzu. Produkty wykonane są z wykorzystaniem najnowszych technologii i doskonałej estetyki. Założona w latach 50-tych firma z powodzeniem weszła na międzynarodowy rynek w połowie lat 70-tych z serią modeli, które wyróżniają się innowacjami, wydajnością i technologią, zwłaszcza obróbką aluminium. Dziś Hoppe posiada siedem fabryk w Europie i Stanach Zjednoczonych, z produktami, które docierają do każdego zakątka globu. Wychodząc z poszanowania środowiska i ludzi, niemiecka firma stawia sobie ambitne cele. Dążeniem jest, aby produkty Hoppe stały się prawdziwą wartością dodaną, dzięki filozofii opartej na kreatywności i zdolności produktów do wyróżniania się na tle innych. Ochrona środowiska w miejscu pracy iw przyrodzie jest podstawową zasadą Hoppe. Marka wierzy, że nie ma lepszego systemu niż natura gospodarowania sobą ekonomicznie i efektywnie. Hoppe zobowiązuje się do poszanowania dostępnych zasobów i ogranicza ilość odpadów do minimum. Klamki Hoppe produkowane są w sposób przyjazny dla środowiska. Woda jest poddawana recyklingowi. Opakowania mają niski wpływ na środowisko, wykorzystując materiały pochodzące z recyklingu i recyklingu. Preferowane są alternatywne i czyste źródła energii, a także – co nie mniej ważne – środki w zakresie efektywności energetycznej są utrzymywane pod stałą kontrolą. Ta uwaga sprawiła, że Hoppe został członkiem „Hessen Ecological Alliance”. Firma uzyskała liczne certyfikaty zarządzania środowiskowego.

Bezpieczeństwo i design klamek Hoppe Innowacyjne produkty Hoppe obejmują takie rozwiązania jak IDENCOM, klamka wejściowa ze skanerem linii papilarnych, umożliwiająca dostęp do domu bez konieczności posiadania klucza, powstrzymująca intruzów. Łatwy w instalacji Idencom wyposażony jest w system bezpieczeństwa, który zapobiega pozostawaniu odcisku palca na skanerze, co pozwala uniknąć możliwości klonowania. W modelu IDENCOM z długą rękojeścią skaner - który zachowuje swoją wydajność nawet w ekstremalnych warunkach - znajduje się w pokrętle na środku rękojeści, co jest bardzo wygodne do uchwycenia. Nowatorską linię klamek zbliżeniowych Hoppe charakteryzują praktyczność i bezpieczeństwo. Zestaw głośnomówiący eManiglia zdobył nagrodę Maximus Design Design Awards 2020. Resista to klamka z rozetą dostępna w ośmiu różnych kolorach, z których cztery są satynowane. Nadaje się zarówno do drzwi, jak i okien, jest bardzo trwały z wykończeniem, które przetrwa lata, nawet w trudnych warunkach atmosferycznych. Austin to wyjątkowo elegancki uchwyt wpuszczany wykonany z aluminium, preferowanego materiału firmy. Jej kwadratowa rozeta ma zaokrąglone krawędzie, a uchwyt jest zintegrowany z profilem. Secusan® to antybakteryjna rękojeść specjalnie zaprojektowana do środowisk, w których poziom higieny musi być wyjątkowo podwyższony, takich jak gabinety lekarskie, apteki, domy opieki, przedszkola, szkoły i obiekty użyteczności publicznej. Posiada wykończenie antybakteryjne, a dzięki swoim właściwościom higienicznym może być przystosowana do potrzeb hoteli, restauracji i obiektów przemysłowych.

Hoppe, zamki i klamki od 1952 r. Friedrich Hoppe założył firmę Hoppe w 1952 r. pod Düsseldorfem

przemysłu, postanowił założyć własną firmę produkującą zamki i klamki. Od lat 60-tych hasłem firmy jest „Uchwyt, który wyposaża”. Po utworzeniu kilku fabryk w całej Europie, Hoppe kontynuował rozwój nowych produktów i otwierał fabryki za granicą (Ameryka i Chiny). Przez sześćdziesiąt lat to, co zaczęło się jako mały warsztat na niemieckich prowincjach, przekształciło się w międzynarodową firmę, która zawsze wychodziła naprzeciw potrzebom swoich klientów z dbałością o bezpieczeństwo i estetykę. Hoppe jest dzisiaj Grupą składającą się z kilku niezależnych firm średniej wielkości, aby być jeszcze bliżej swoich klientów i współpracowników. W ten sposób firma stosuje politykę przejrzystości i dbałości o rynek i konsumentów. Nic dziwnego, że firma pozostała wierna jedynej, ekskluzywnej produkcji klamek i zamków, zamiast różnicować się jak wiele innych firm o podobnej wielkości. Chociaż jest to firma rodzinna i zdeterminowana, aby nią pozostać, szczególną uwagę przywiązuje się do potrzeb rynku, wiedząc, jak i kiedy dokonać zmian, dostosowując produkcję i rozwijając wewnętrzną organizację firmy. Marka zawsze szanowała swoich pracowników, stawiając ich przed technologią. Oczywiście szacunek ten przekłada się na troskę marki i troskę o środowisko. Wszystkie produkty Hoppe są produkowane zgodnie z surowymi normami europejskimi i certyfikowane do użytku zgodnie z wymogami DIN EN.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek