HÖFATS

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów

HÖFATS

Producent: Höfats

Fascynujące i bezkompromisowe produkty, wykonane przy użyciu materiałów najwyższej jakości – to oznacza höfats. Nasz sposób na wyobrażanie sobie, rozwijanie i tworzenie produktów – nasz sposób na urzeczywistnienie wyróżniającej się i niepowtarzalnej tożsamości. Nieustannie poszukujemy optymalnego, zawsze podążamy naprzód ku nowej przyszłości i zawsze perfekcyjnie w najdrobniejszych szczegółach – aby przekuć mocną ideę w autentyczny produkt höfats.

höfats – młoda firma, która zmierza w górę , podobnie jak jego dawca nazwy. Höfats, jedna z najpiękniejszych i najbardziej wielobocznych gór w środku Alp Algawskich, nie tylko służy jako źródło nazwy firmy, ale ponadto opisuje – ze względu na swój wieloaspektowy charakter i fascynujący wygląd – charakter i standardy höfatów . Szefami zespołu są Christian i Thomas, obaj inżynierowie i projektanci w jednym. Dzięki wzajemnemu powiązaniu tych dwóch specjalności, daje się potencjał do rozwoju i wytwarzania estetycznych, a jednocześnie wysoce funkcjonalnych produktów.

Musimy przyznać, że możemy być nieco dumni z tego, że świat projektantów kocha nasze produkty. Tylko w ubiegłym roku höfats zdobyły dwanaście nagród, w tym najbardziej prestiżową w branży wzorniczej: 2x Red Dot Design Award, 2x Design Plus, 3x IF Design Award, 2x German Design Award, 3x Focus Open – to prawie tak, jakby chłodne piwo z soczystym stekiem. Dzięki.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek