HOBBY FLOWER

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 25 - 48 z 65 elementów
Pokazuje 25 - 48 z 65 elementów

HOBBY FLOWER

Producent: Hobby Flower

Hobby Flower de España SA od 1974 roku produkuje i sprzedaje Hydrosadzarki wyposażone w ekskluzywny system samonawadniania, który wiernie odwzorowuje naturalne środowisko roślin i ułatwia ich pielęgnację.

Staranne projektowanie naszych produktów, ich trwałość oraz szeroka gama wykończenia i środki, zgłosił Hobby Flower uznanie branży.

Kierując się naszym zielonym duchem, udało nam się pozycjonować się jako wyraźna alternatywa dla zróżnicowanego i przekrojowego produktu. Opierając się na naszym powołaniu Eko i naszym społecznym zaangażowaniu, zapraszamy do przyłączenia się do nas na kolejny krok: nowe materiały, tekstury, kolory, odczucia...

Opatentowany system Hobby Flower

Napełnij zbiornik tylko 4 razy w roku i powierzchnię podlewać co 4 lub 5 tygodni. Rezultat?

Doskonałe rośliny przy minimalnej konserwacji. Dzięki dwóm naszym rurkom Hydroplanters uzyskaliśmy stałą minicyrkulację powietrza, która ułatwia dotlenienie wody oraz najgłębsze korzenie odtwarzające naturę. Oznacza to, że gleba nigdy nie wysycha ani nie jest zagęszczana, a obwód nigdy nie pęka, dlatego rośliny sadzone w naszych Hydrosadzarkach żyją dłużej i lepiej.

Świeże powietrze, świeże rośliny

Czy wyobrażasz sobie oddychanie świeżym powietrzem z fotela biurowego? W Hobby Flower pomagamy wytworzyć czyste powietrze wewnątrz budynków po śledztwie Kamala Meattle. Tajemnica? Istnieją 3 popularne rośliny doniczkowe: Pothos, Areca i Sansevieria, dzięki którym możemy wytworzyć potrzebne nam świeże powietrze, ponieważ działają one jak filtr i skutecznie oczyszczają powietrze.

System Orchids: Podlewanie orchidei jest bardzo łatwe

Adel i Lina to modele zaprojektowane specjalnie dla wyjątkowej i delikatnej rośliny doniczkowej: Orchidei. Dzięki otworom w naczyniu wewnętrznym pozostałe krople zapewniają nawadnianie i wilgoć, której korzenie orchidei potrzebują do perfekcyjnego życia. Adel i Lina wprowadzają innowacje i design, oprócz odtworzenia naturalnego środowiska tej fascynującej rośliny.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek