HIZONE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów

HIZONE

Producent: Hizone

Hizone to luksusowa marka zaprojektowana przez Antonio Citterio dla Isa Spa.

Antonio Citterio, projektant o międzynarodowej renomie, zaprojektował dla ISA jednolitą i modułową kolekcję chłodzonych i niechłodzonych schładzarek szokowych, szaf i lad, dedykowanych - projekty asortymentowe dla profesjonalnej kuchni w usługach lodziarskich, cukierniczych, restauracyjnych i gastronomicznych.

Koncepcja HIZONE to najbardziej zaawansowane technologie zapewniające najwyższy poziom efektywności zarządzania, optymalizację przestrzeni oraz możliwość integracji w czasie.

Hizone by Isa Spa: fabryka

Aby sprostać nowym globalnym wyzwaniom, 16 maja 2017 ISA rozpoczęła duży projekt budowy jednej siedziby kilka kilometrów od swoich historycznych pomieszczeń, w której zastosowane zostaną innowacyjne metody produkcji i logistyki oraz jeszcze więcej miejsca przeznaczonego na badania i rozwój.

Nowy dom dla wszystkich pracowników ISA, zajmujący całkowitą powierzchnię ponad 170.000 m2, z czego 65.000 jest zadaszonych d, doskonale wkomponowane w otaczające środowisko miejskie i zaprojektowane tak, aby zminimalizować wpływ na środowisko, zwiększyć efektywność i oszczędność energii dzięki wykorzystaniu energii produkowanej ze źródeł odnawialnych spełniających najsurowsze normy dotyczące redukcji emisji.

Marki ISA

ISA działa na rynku poprzez trzy marki: ISA, COF, TASSELLI i HIZONE o wielkości sprzedaży przekraczającej 120 mln euro poprzez eksport do 107 krajów wysokiej jakości produktów o wysokim poziomie technologii i innowacji, również pod względem zrównoważonego rozwoju dzięki zastosowaniu naturalnych czynników chłodniczych

SA SpA działa z COF jako lider w branży wyposażenia pomieszczeń użyteczności publicznej i chłodnictwa profesjonalnego. Dzięki COF, firma ISA chciała faktycznie zidentyfikować gamę produktów plug-in poświęconych światu żywności i napojów, zapewniając swoim klientom niezawodność, profesjonalizm i obsługę.

To jest początek działu Food&Beverage, działu sprzedaży organizacji, aby lepiej zaspokajać potrzeby naszych klientów, zawsze mając ten sam cel: to znaczy dać im swobodę wyboru sprzętu o wielkości, wydajności i stylu, które pasują do ich przestrzeni i gustów.

ABACO to marka ISA dedykowana do technologia wyposażenia przestrzeni publicznych, w szczególności półprodukty ze stali nierdzewnej.

Tasselli Industria Frigoriferi jest oddziałem ISA specjalizującym się w produkcji wysoce profesjonalnego sprzętu gastronomicznego dla średnich i masowych sieci handlowych.

Firma została założona w 1943 roku w celu produkcji gospodarstw domowych drewniane lodówki. Następnie ugruntowała swoją pozycję jako wiodąca firma w sektorze chłodnictwa przemysłowego, w szczególności dla masowego handlu detalicznego, gdzie wyróżniała się wysokim poziomem, innowacyjnością i jakością swoich urządzeń chłodniczych.

W 2001 roku została przejęta przez firmę ISA SpA, wiodącą firma z branży mebli do domów publicznych. To przejęcie pozwoliło jej urosnąć i poszerzyć swoją ofertę, wyznaczając punkt zwrotny: technologia połączona z designem.

Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom i technologiom jest w stanie skutecznie przekazywać komunikaty reklamowe, przechowywać, eksponować i eksponować produkty do sprzedaży . Co więcej, połączenie cech technicznych i konstrukcyjnych jest w stanie spełnić wszelkie wymagania dotyczące wyświetlania.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek