HIRO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

HIRO

Producent: Hiro

Hiro to designerski włoski start-up, który charakteryzuje się wyjątkowością procesu twórczego, co czyni go wyjątkowym w panoramie akcesoriów wyposażenia wnętrz. Urodzony w 2018 roku w Weronie, Hiro rozwija się w ramach historycznego producenta wyposażenia sklepów.

Filozofią Hiro jest dzielenie się projektami i fazami produkcji z miłośnikami designu. Proces jest prosty: Hiro wybiera początkujących i uznanych projektantów, przedstawia ich społeczności entuzjastów projektowania, którzy dzięki okresowym ankietom decydują, czy je produkować, czy nie, i określa wszystkie szczegóły elementów projektu (nazwa, kolory, materiały, ...). Często to sami miłośnicy designu proponują projekty lub sugerują potrzeby i wymagania. Na koniec procesu oferowane są unikatowe przedmioty, produkowane w małych seriach, w całości wykonane we Włoszech. Ich wizja to: „Podziel się procesem twórczym i produkcyjnym z entuzjastami designu, aby wspólnie z konsumentem końcowym tworzyć produkty o określonych cechach”.

Styl Hiro Ich produkty charakteryzują się minimalistycznym wzornictwem i wyborem kolorów od neutralne tony do jaśniejszych. W szczególności zwracamy uwagę na wybór palety, która wymyśliła „Nowy styl skandynawski” z neutralnymi, ale zdecydowanymi kolorami, takimi jak Fossil Green, Moon White, Terracotta Red, Sugar Paper Grey. Industrialny styl firma dobrze wyraża również dzięki przedmiotom wykończonym grafitową czernią lub specjalnymi farbami z efektem Corten.

Dla miłośników świeżego i kolorowego stylu proponujemy wersje pop: kolory Melon Yellow, Pastel i Salmon Red.Katalog HiroKatalog Hiro składa się z drobnych akcesoriów meblowych, które znajdują miejsce w nowoczesnym domu, często wielofunkcyjnym, organizują i dekorują domowe przestrzenie z dyskrecją, ale z wyróżniającym się stylem.

Z regału na czasopisma „Rondò”, w malowane stalowe, okrągłe i wijące się kształty, prawdziwy bohater salonu, po poetycki świecznik „Loop” w minimalistycznej reinterpretacji, do półek ściennych „Dune”, do organizera „Everyday Box”. jego zastosowanie w każdym zakątku domu, po ładne „Papierowy samolot” i „Papierowa łódź” idealne przedmioty do dekoracji domowego biurka lub biura, wszystkie produkty Hiro są prezentowane z charakterystycznym znakiem materiałów i odcieni, kształtów i wyjątkowość projektu, która sprawia, że są one naprawdę właściwym wyborem dla miłośników designu szukających wyjątkowości.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek