HIDROBOX

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 54 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 54 elementów

HIDROBOX

Producent: Hidrobox

Hidrobox to firma zajmująca się produkcją i komercjalizacją wyposażenia łazienek. Nasz zakład produkcyjny obejmuje 30 000 m2 powierzchni, podzielonej na biura, laboratoria, powierzchnie wystawiennicze, powierzchnię produkcyjną i magazyny. Obejmuje najnowocześniejszy warsztat mechaniczny, zarówno pod względem obszarów badań, jak i produkcji. Silny przemysłowy charakter organizacji pozwala na jednorodne, niezawodne procesy produkcyjne, definiując takie aspekty, jak rozwiązania techniczne dla produktu, standaryzacja surowców, logistyka, środowisko, inwestycje, a przede wszystkim wkład estetyczny i projektowy, z których wszystkie zrozumieć, że są nieodłącznymi czynnikami determinującymi produkt.

Jedną z zasad firmy jest poznanie czegoś, aby dowiedzieć się więcej i stworzyć to z nowych perspektyw, z nowymi pomysłami. Nasze wartości przejawiają się w zaangażowaniu w jakość i postęp, dwie koncepcje, które, mamy nadzieję, wykraczają poza tworzenie samego produktu. Technologia, moce produkcyjne, innowacyjność, inwestycje i kwalifikacje to filary naszego funkcjonowania jako firmy. Kreacja jest logicznym wynikiem sumy naszych wartości.

W HIDROBOX zwracamy szczególną uwagę na szybkie wykrywanie nowych trendów i nawyków społecznych, które powodują ewolucję produktów lub powstawanie nowych wynalazków.

Skupienie naszej energii na ciągłym innowacyjność i rozwój skłania nas do wdrażania nowych projektów, wprowadzania nowych produktów i wprowadzania innowacyjnych materiałów w celu zaoferowania na rynku idealnych elementów wyróżniających w dowolnym czasie i na każdym rynku. Nasze główne obiekty, wyposażone w zaawansowaną technologię, optymalne procesy produkcyjne i wyczerpujące kontrole jakości przeprowadzane przez nasz zespół techniczny, pozwalają nam badać i ulepszać zachowanie nowych materiałów, które wprowadzamy na rynek.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek