HEROAL

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


HEROAL

Producent: Heroal

heroal to niemiecka firma, która opracowuje i produkuje systemy aluminiowe do rolet i drzwi, osłon przeciwsłonecznych, okien, drzwi i fasad. Łącząc inżynierię, ekonomię i ekologię, firma wykorzystuje aluminium z recyklingu i surowce odnawialne oraz prowadzi elektrociepłownię. Te rozwiązania systemowe gwarantują wydajność we wszystkich fazach cyklu życia budynku, od planowania, przez produkcję, aż po eksploatację. Firma rodzinna heroal ma trzy lokalizacje w Verl i Hövelhof i zatrudnia ponad osiemset osób. Firma sprzedaje produkty ponad 3500 klientom na całym świecie. Firma heroal, zaangażowana w budowę zrównoważonych budynków mieszkalnych i komercyjnych, koncentruje się na innowacjach i systemach wysokiej jakości, aby zapewnić budowniczym, architektom, planistom, osobom prywatnym i deweloperom spersonalizowane produkty i usługi doradcze na każdym etapie procesu budowy i zarządzania. Od sierpnia 2020 r. heroal kieruje Max Schöne wraz z dwoma nowymi dyrektorami, Jürgenem Peitzem i Ramonem Knollmannem. Nowa struktura zarządzania postawiła sobie za cel trwałe umacnianie swojej pozycji rynkowej wspólnie z innymi firmami partnerskimi. Jednocześnie marka dąży do większego skupienia się na zadowoleniu klientów i optymalizacji swoich produktów, portfolio usług, jakości i logistyki.

heroal: od rolet po fasady aluminiowe i systemy osłon przeciwsłonecznych Niemieckie dziedzictwo produkcji i jakość to cechy wyróżniające heroal. Z prawie 150-letnim doświadczeniem firma jest liderem w branży roletowej. Zasadniczy krok został zrobiony w 1969 roku, kiedy Johann Henkenjohann, wnuk założyciela, wynalazł profilowane rolkowo i spienione aluminiowe listwy roletowe, ustanawiając nowy standard w branży od nadawania firmie nazwy Henkenjohann Rollformt Aluminium. Od tego czasu firma heroal poszerzyła swoją ofertę o systemy okienne i drzwiowe oraz systemy fasadowe i przeciwsłoneczne.

heroal systemy aluminiowe zapewniające komfort życia Dziś firma heroal stawia czoła wyzwaniom związanym ze zmianami klimatycznymi, pracując nad funkcjonalnymi innowacjami w celu tworzenia bardziej wydajnych budynków. W szczególności firma stara się rozwiązywać problemy termiczne, stosując tekstylne systemy osłon przeciwsłonecznych, które chronią wnętrza budynków przed nagrzewaniem się i tworzą przyjemny klimat wnętrza. Jeśli chodzi o okna, drzwi i systemy przesuwne, firma heroal stawia na rozwiązania, które dopasowują się do przegród budynku – takie jak izolacja termiczna i akustyczna, bezpieczeństwo, dostępność i uniwersalny design – przyczyniając się do większego komfortu wnętrz i poprawy jakości życia. Transformacja cyfrowa jest również ważnym obszarem zainteresowania firmy heroal. Firma zdigitalizowała różne etapy współpracy z klientami, tworząc bardziej wydajne i niezawodne przepływy pracy, a w rezultacie większą satysfakcję klientów, holistyczne podejście, które przyniosło marce liczne nagrody. Ostatnie z nich to German Design Awards 2020 i 2021 za system drzwi przesuwnych heroal S 65 oraz system zadaszenia tarasu heroal OR. S 65 został uhonorowany za prostą, wydajną produkcję i innowacyjną konstrukcję drzwi. Wykorzystuje ramę obwodową, która zmniejsza złożoność, aby jeszcze bardziej uprościć produkcję, oraz specjalnie zaprojektowane pręty izolacyjne, aby umożliwić stosowanie dużych skrzydeł drzwi, chroniąc je przed nadmiernym wyginaniem. System pokryć dachowych OR zdobył nagrody za prostą konstrukcję i siedmiometrowe rozpiętości. Kolekcja składa się z kilku wariantów — heroal OR Slim Line (SL) i heroal OR Grand Line (GL) — do tworzenia wszechstronnych zadaszeń tarasowych z dużymi panoramicznymi otworami i wyjątkowo smukłą konstrukcją nośną. Różne systemy uzupełniające dostosowane do heroal OR — takie jak roleta przeciwsłoneczna pozioma heroal HS, roleta przeciwsłoneczna pionowa heroal VS Z OR i system całoszklanych drzwi przesuwnych heroal S 20 C — umożliwiają korzystanie z obszarów zewnętrznych w każdych warunkach pogodowych warunki. Ponadto zoptymalizowane wykorzystanie materiałów i uproszczony montaż wymagają skrócenia czasu produkcji i przestrzeni magazynowej.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek