HENRYGLASS

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


HENRYGLASS

Producent: HenryGlass

HenryGlass to włoska firma specjalizująca się w produkcji drzwi meblowych, systemów ścianek działowych, boiserie, garderób oraz akcesoriów meblowych na wymiar. Jej ponad 30-letnia historia sztuki, wzornictwa i technologii jest zakorzeniona w obróbce szkła, ale duża elastyczność i zdolność adaptacji firmy pozwalają na oferowanie również szerokiej gamy produktów drewnianych.

Umiejętne odradzanie się technik rzemieślniczych i ciągłe eksperymentowanie skodyfikowaliśmy współczesny język, dzięki któremu HenryGlass stał się autentycznie inny i rozpoznawalny w swojej branży.

HenryGlass: maksymalna personalizacja dla w pełni skrojonego na miarę produktu Wszystkie produkty HenryGlass są szyte na miarę, aby zaspokoić gusta, osobowość, potrzeby i funkcjonalność. Klient jest aktywnym elementem procesu projektowego, nie tylko wymiarowo, ale również estetycznie. Szeroki wybór szkła - przezroczystego, matowego, kolorowego lub lakierowanego - można dodatkowo wzbogacić o ekskluzywne, jedyne w swoim rodzaju spersonalizowane dekoracje. Współczesne dodatki i wykończenia przyczyniają się do realizacji harmonijnych projektów, zarówno publicznych, jak i prywatnych.

Drzwi HenryGlass: technika i estetyka w doskonałej równowadze Szkło, starożytny, szlachetny i autentyczny materiał, łączy się z ekskluzywnością grafiki, aby dosłownie projektować się w przyszłość. Blachy, doskonale jednolite i o niezmieniającej się w czasie kolorystyce, stają się wyrazem szerokiej kreatywności: materiały takie jak marmur, sztukaterie, tkaniny, tapety i eleganckie faktury są interpretowane przez HenryGlass i ożywiają kolekcję wyjątkowych drzwi .

Technika „Impresje” polega na dekoracyjnej kolorystyce dla wysoce konfigurowalnych przedstawień graficznych lub fotograficznych o silnym wpływie estetycznym. Może być nakładany na szkło laminowane z efektem przezroczystym lub satynowym i jest wykonywany ekskluzywną techniką, która wykorzystuje specjalne kolorowe pigmenty. Nowoczesna, wszechstronna i stymulująca technika, która sprawia, że szkło jest charakterystyczne, komunikatywne, żywe, oferując nowe możliwości zastosowania do wnętrz i architektury.

Szkło i bezpieczeństwo: ekskluzywna wydajność Wszystkie szkła HenryGlass są certyfikowane zgodnie z przepisami hartowania UNI EN 12150 i UNI EN 14449 regulacja stratyfikacji. Szkło posiada unikalne cechy, które wyróżniają produkty HenryGlass na rynku:

Płyty o łącznej grubości 10 mm hartowane lub hartowane i warstwowe 5+5, grubość gwarantująca najwyższy poziom wytrzymałości.

Certyfikowany system warstwowy z folią oversize .

Lakierowanie wewnętrzne (niezmienność w czasie

czyszczenie

szkło dwustronne).

„ceramiczne” satynowe wykończenie (ekskluzywna technika

łatwe do czyszczenia).

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek