HELLA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów

HELLA

Producent: Hella

HELLA projektuje i produkuje systemy ochrony przeciwsłonecznej i pogodowej od 1959 roku. Zakład produkcyjny oraz siedziba główna znajdują się w Abfaltersbach/East Tyrol, Austria. W 2016 roku Grupa HELLA przejęła większość FRAMA, włoskiej firmy z siedzibą niedaleko Modeny, która od 40 lat specjalizuje się w produkcji pergoli wysuwanych i bioklimatycznych. HELLA – specjalista 360° w zakresie ochrony przed słońcem i warunkami pogodowymi, od produkcji po obsługę klienta jest zdecydowany w kwestii jakości. Nasz sukces opiera się na: najwyższej jakości naszych produktów, stałym zaangażowaniu w dalszy rozwój, usługach szkoleniowych i doradczych. Świadczą o tym liczne patenty, austriacki znak jakości oraz certyfikat ISO 9001. System dystrybucji HELLA to kolejny decydujący czynnik naszego sukcesu. Doradztwo, wsparcie sprzedaży, szkolenia w zakresie montażu, prowadzone wyłącznie przez specjalistów firmy, gwarantują bezreklamacyjne i długotrwałe działanie naszych produktów ochrony przeciwsłonecznej i pogodowej. Ponad 20 sklepów specjalistycznych w całej Austrii i dwa oddziały w Południowym Tyrolu, salon wystawowy w Buccinasco (MI) i zakład produkcyjny w Novi di Modena (MO) to gwarancja jakości i doskonałej obsługi, której można oczekiwać od firmy HELLA. Dodatkowym czynnikiem sukcesu firmy HELLA jest strategia łączenia doskonałych procesów produkcyjnych i technologii z innowacyjnym wzornictwem. Duża liczba dużych projektów jest dowodem patentów, wzornictwa, niezawodności i rygorystycznego projektowania.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek