HEAVENS

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

HEAVENS

Producent: Heavens

Heavens to firma produkująca ergonomiczne materace i designerskie meble.

Aby stworzyć coś wyjątkowego, trzeba zacząć od podstaw i zdobyć doświadczenie. Tak właśnie firma rozpoczęła swoją działalność ponad 20 lat temu – zaczynając jako ci, którzy uczą się i ewoluują do tych, którzy inspirują innych.

Poczynając od pierwszej naszkicowanej linii projektowej, aż do ostatniego wdmuchiwanego pyłu drzewnego, gdy meble opuszczają przestrzeń produkcyjną, nasuwa się tylko jedno pytanie: „Czy chcielibyśmy zobaczyć to we własnych domach?” W ten sposób każdy produkt może zostać doprowadzony do perfekcji.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek