HAROL

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


HAROL

Producent: Harol

Od 1946 roku belgijska rodzinna firma Harol udowodniła, że jest szanowanym graczem, jeśli chodzi o poprawę komfortu w domu. Szeroka gama innowacyjnych, wysokiej jakości markiz, rolet, bram garażowych i zaawansowanych rozwiązań do życia na zewnątrz przemawia zarówno do właścicieli domów, jak i firm na całym świecie. Z dbałością o szczegóły i wybitnym kunsztem wszystkie projekty są wykończone z niezwykłą precyzją, aż do ostatniego milimetra.

Poczuj się jak w domu. Od wielu lat na tym skupiają się produkty opracowywane przez Harol. To uczucie bycia mile widzianym w domu lub nieruchomości komercyjnej, gdzie dotyk i odczucie są przyjemne i dokładnie na miejscu. Produkty Harol, które pomagają stworzyć chłodne lub osłonięte miejsca, ciche miejsca w posiadłości i wokół niej lub odpowiednią atmosferę w ogrodzie, zostały zaprojektowane właśnie w tym celu.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek