HARMONY

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


HARMONY

Producent: Harmony

Harmony tworzy kolekcje płytek do tworzenia oszałamiających nowych przestrzeni życiowych, które otaczają ludzi swoim niesamowitym pięknem.

Inspirujemy Cię nowymi, wyznaczającymi trendy wizjami i projektami. Dajemy wolną rękę artystom i projektantom, aby mogli ukierunkować swoją kreatywność na przyciągające wzrok, innowacyjne kolekcje.

Jesteśmy najodważniejszą, najnowszą marką w Peronda Group, rodzinnej firmie założonej w 1827 roku, specjalizującej się w produktach dobrej jakości.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek