HANSGROHE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 816 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 816 elementów

HANSGROHE

Producent: Hansgrohe

Hansgrohe, homonim międzynarodowej grupy, do której należy również Axor, to firma o ugruntowanej pozycji w branży pryszniców, systemów prysznicowych, baterii łazienkowych i kuchennych oraz zlewozmywaków. Łącząc pionierski kaprys, niemiecki know-how w dziedzinie inżynierii i doskonałe wzornictwo, Hansgrohe ożywia produkty sanitarne o starannie przemyślanym designie, łatwej obsłudze i inteligentnych funkcjach. Celem produktów Hansgrohe jest przekształcenie łazienek i kuchni z przestrzeni funkcjonalnych, o których zawsze myślano, w przestrzenie poświęcone dobremu samopoczuciu, w których woda jest elementem, którego należy w pełni doświadczać. Hansgrohe zaczynał jako mała firma w dolinie Kinzig w Niemczech. Dziś liczy trzydzieści trzy filie, dwadzieścia dwa biura sprzedaży i około pięciu tysięcy pracowników na całym świecie, z których wielu pracuje w centrali Schiltach, gdzie wszystko się zaczęło.

Hansgrohe, technologia i design made in Germany Paleta produktów Hansgrohe obejmuje prysznice , baterie, baterie termostatyczne, akcesoria i systemy odpływowe zaprojektowane tak, aby wytrzymać próbę czasu i z niezwykłą jakością wykonania. Wszystkie produkty są opracowywane w Niemczech i wykonane z najwyższej jakości materiałów, nadających się do użytku z wodą pitną i przetestowanych pod kątem obciążenia. Trzydziestoletnia współpraca z Phoenix Design ukształtowała formalny język pryszniców i baterii produkowanych przez Hansgrohe, z których wiele zostało wyróżnionych prestiżowymi nagrodami za wzornictwo. Najbardziej kultowe z nich to Raindance, innowacyjny archetyp prysznica i zlewozmywaka kuchennego Hansgrohe C71.

Wzornictwo jest połączone z badaniami technologicznymi zorientowanymi na łatwość użytkowania, prostotę i wydajność, w szczególności ukierunkowaną na poprawę jakości życia końcowego użytkownika. System Select pozwala wybrać źródło wody lub rodzaj strumienia za dotknięciem przycisku

AirPower wykorzystuje powietrze do stworzenia systemu wewnątrz prysznica, który odparowuje powietrze

Eco Smart obniża zużycie energii o 60%

ostatecznie QuickClean eliminuje pozostałości wody.

Historia Hansgrohe i ożywienie kompletów prysznicowychTo był 15 czerwca 1901 roku, kiedy Hans Grohe założył rzemieślniczy zakład produkujący wyroby wyoblane z metalu w małym miasteczku Schiltach w Schwarzwaldzie . Mosiężne garnki, części przełączników i blaszane prysznice do domowej łazienki

produkty, które w tamtym czasie były przeznaczone na rynek niszowy, rozprzestrzeniły się we wszystkich niemieckich gospodarstwach domowych w ciągu zaledwie kilku lat.

Wówczas prysznice stanowiły wygodną alternatywę dla wanien dzięki temu Hansgrohe stał się specjalistą w branży. Z kolei w 1928 roku blaszane główki prysznicowe stały się alternatywą dla głowicy prysznicowej. Rok 1953 oznaczał prawdziwą rewolucję wraz z wprowadzeniem Wallbar, systemu, który po raz pierwszy umożliwił zamontowanie prysznica na żądanej wysokości, rozwiązania, które dzisiaj jest standardem w łazienkach na całym świecie.

Kiedy Hans Grohe zmarł w 1955 roku, jego najstarszy syn Hans Grohe Junior przejął stery firmy. W 1968 dołączył do niego młodszy brat Klaus. Zasługą tego ostatniego było poruszenie spraw związanych z ochroną środowiska i zrównoważonym rozwojem w branży sanitarnej. Te lata to początek współpracy z takimi projektantami jak Hartmut Esslinger, Georg Spreng i Andreas Haug. Wraz z Esslingerem – który później założył studio projektowe Frog – Klaus zdobył pierwszą nagrodę za wzornictwo Hansgrohe za główkę prysznicową Tri-bel, która po raz pierwszy zaproponowała kolorową wersję tego produktu, z wariantami w kolorach czerwonym, niebieskim, żółtym i brązowy. W 1977 roku Klaus Grohe przejął wyłączne kierownictwo firmy, która stała się już wówczas międzynarodową rzeczywistością i stworzył markę Hansgrohe. Od dziś Klaus jest honorowym krzesłem, rodzinna tradycja jest przekazywana jego synom Richardowi i Philippe Grohe, a produkty Grupy Hansgrohe zyskały globalny zasięg. Oto niektóre z najbardziej zauważalnych dzieł: luksusowy transatlantycki Queen Mary 2 i najwyższy budynek na świecie, Burdż Chalifa, w Dubaju.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek