HANS K

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 60 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 60 elementów

HANS K

Producent: Hans K

Hans K to międzynarodowa marka meblowa z kreatywnym zespołem w Skandynawii i innych częściach świata. Autentyczna kolekcja Hans K zawiera współczesne, ponadczasowe elementy wyprodukowane ze zrównoważonych surowców. Łącząc bogatą historię marki z jej nowoczesnym smakiem, Hans K zapewnia idealną równowagę między wiedzą pokoleniową a innowacyjnym designem. Dzięki współpracy z wybitnymi projektantami, uzupełnionej konsekwentną jakością wykonania, Hans K tworzy wyjątkową i dynamiczną kolekcję zarówno do domu, jak i do miejsc publicznych. Znana z nordyckiego, subtelnego wyrafinowania i bezproblemowych detali, kolekcja Hans K to klasyka designu przyszłości. Siedziba główna Hans K znajduje się w Kinna, niedaleko Göteborga w Szwecji.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek