GUGLIELMI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 150 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 150 elementów

GUGLIELMI

Producent: Guglielmi

Historia przedsiębiorstwa. Historia rodziny. Przygoda Guglielmiego trwa od ponad 60 lat przez pokolenia, pozostając wiernym temu samemu duchowi pasji piękna, designu i stylu, który wyróżniał założyciela, będącego dziedzictwem włoskiego know-how. Narodziła się w 1954 roku w Valduggia (VC) przez Armando Guglielmi i to z pasją jego synów Orazio i Orfeo pomysł uczynienia z baterii dzieła designu łączącego estetykę i funkcjonalność zrealizowano i rozszerzono na cały świat. Siła wody, technologia metalu, tradycja i kunszt starożytnego rzemiosła, wszystko zjednoczone w jednym stylu: włoskim.

Badania i innowacje, zrównoważony rozwój i włoski design to niektóre z wartości, które wraz z zaangażowaniem, pasją i Zaangażowanie reprezentuje firmę, która zawsze była zaangażowana w rozwój i realizację produktów do łazienki, prysznica, kuchni i przestrzeni zewnętrznych. Zrealizowane produkty wprowadzają nas do uniwersum Guglielmi, stworzonego z kultowych kształtów, wyrafinowanych powierzchni i niezwykłych połączeń kolorystycznych w dążeniu do dobrego samopoczucia. Kolekcje Guglielmi są wymyślane, projektowane i produkowane w całości we Włoszech i poddawane stałej kontroli jakości.

Wysokiej jakości surowce, zaawansowane procesy badawcze pozwalają firmie zaspokoić szeroką i zróżnicowaną ofertę na rynek światowy innowacyjnymi propozycjami, w całości Made in Italy i w poszanowaniu środowiska.

Zawsze dbając o rozwój technologiczny i zrównoważony rozwój środowiska, firma realizuje produkty wyposażone w technologie mające na celu zmniejszenie zużycia wody i spełniające surowe międzynarodowe standardy, pozwalające na oszczędność energii i środowiska w codziennym użytkowaniu. W ten sposób Guglielmi kontynuuje innowacje, tworząc nowe produkty, opracowując rozwiązania dostosowane do potrzeb rynku światowego i silnie zorientowane na klienta.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek