GSI CERAMICA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 176 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 176 elementów

GSI CERAMICA

Producent: GSI ceramica

GSI zawsze była jedną z wiodących firm w tradycji przemysłu ceramicznego Civita Castellana.

Od lat 30-tych GSI wykorzystuje swojego ducha przedsiębiorczości do przezwyciężania trudności rynkowych.

W tym kontekście założyciele firmy sprytnie wzorowali się na tradycyjnym rzemiośle z ewolucją innowacje techniczne w procesie badawczo-rozwojowym opartym na etyce pracy i systemie wartości, który koncentruje się na ludzkiej wiedzy i know-how typowym dla włoskiego przemysłu. W ten sposób istnieje produktywna relacja między inwestorami, kierownictwem, projektantami i pracownikami, która doprowadziła do powstania pozytywnego koła umożliwiającego nam oferowanie produktów o czystym wzornictwie i wysokich standardach jakości, zgodnie z tym, co stało się hasłem GSI „Wyprodukowane we Włoszech”.

Lata 90 to te charakteryzujące się większym naciskiem na innowacyjność w procesie transformacji, która doprowadzi firmę do całkowitej modernizacji uzyskanej przy znacznych nakładach inwestycyjnych i mającej na celu zwiększenie kapitału ludzkiego i produktywności technologiczno-produkcyjnej. Dążenie do uzyskania wymiernych wyników w zakresie innowacji jest dzisiaj celem GSI dzięki odnowionemu zespołowi zarządzającemu, który mocno wierzy w nowy plan rozwoju. W historycznym momencie, takim jak dzisiaj, kiedy ostrożność wydaje się jedyną drogą naprzód, ceramika GSI kontynuuje swoją politykę rozwoju, budując most do nadchodzącej przyszłości, w której firma stanie się prawdziwym protagonistą i interpretatorem dobrego Made in Italy.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek