GSG CERAMIC DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 123 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 123 elementów

GSG CERAMIC DESIGN

Producent: GSG Ceramic Design

GSG Ceramic Design rozważa podstawowe elementy swojej osobistej drogi tworzenia ceramiki, którą potrafią swoimi silnymi osobowościami tworzyć/wywoływać stymulujące sugestie. Ciągłe badania estetyczne i techniczne sprawiły, że ta mała firma jest znana na całym świecie dzięki bardzo specyficznemu wizerunkowi. Wynik ten jest wynikiem zarówno talentu artystycznego Massimiliano Abatiego za jego innowacyjną propozycję formalną, jak i profesjonalizmu firmy z jego ciągłymi innowacjami w ślad za wielką tradycją techniczną. Produkowane przedmioty są ekskluzywne i mają wiele intelektualnych znaczeń. Ich wybór prowadzi każdego użytkownika do wciąż niezbadanych scenariuszy estetycznych. Małe, ale duże otwarte prace.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek