GRUPPO TREESSE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 21 z 21 elementów
Pokazuje 1 - 21 z 21 elementów

GRUPPO TREESSE

Producent: Gruppo Treesse

1976: Wyruszenie na drogę do sukcesu. Gruppo Treesse została założona prawie czterdzieści lat temu przez obecnego prezesa Francesco Merendę, który kupił firmę specjalizującą się w sprzedaży artykułów wyposażenia łazienek i akcesoriów. Jego determinacja i dalekowzroczność natychmiast skłoniły go do podjęcia wyzwania produkcji mebli łazienkowych, początkowo na małą skalę, a później na skalę przemysłową. Punkt zwrotny nastąpił pod koniec lat 80.: z wyposażenia Gruppo Treesse przeszła do produkcji wanien, które nadal są jej podstawową działalnością, wraz z wielofunkcyjnymi kabinami prysznicowymi i minibasenami.

Włoskie korzenie i zarządzanie rodziną. w jego strukturze z biegiem czasu dwie wartości pozostały niezmienne: nadal jest to całkowicie włoski, rodzinny biznes. Każdy produkt jest wytwarzany w zakładzie w Nepi. Jeśli chodzi o jego kierownictwo, wszystkie najważniejsze stanowiska decyzyjne są zajmowane przez członków rodziny, co pomaga mu podejmować natychmiastowe, świadome działania w każdej sytuacji, ze wspólnymi celami, które zapewniają jasność i determinację w strategicznych posunięciach Grupy.

Z łazienki od wyposażenia do nowoczesnych wanien W ciągu czterech dekad działalności Gruppo Treesse przeszła od budowy wyposażenia łazienek do produkcji najnowocześniejszych wanien i wielofunkcyjnych kabin prysznicowych. Doświadczenie zdobyte w tych wczesnych dniach utrzymuje się w zakresie zdolności do pracy z wszelkiego rodzaju materiałami, a zwłaszcza z drewnem. Ta ostatnia nadal odgrywa ważną rolę w kolekcji wanien, na przykład Calipso lub Epoca One Top, wykonane w całości z drewna, lub New Classic lub Matrix: modele, które dodają jakości i wzornictwa tej serii.

Wzornictwo: prestiżowe , wysoko wykwalifikowani partnerzyFirma uważa, że dobre wzornictwo ma pierwszorzędne znaczenie, dlatego utrzymuje stałe relacje z prestiżowymi, wysoko wykwalifikowanymi nazwiskami w tej dziedzinie. Marc Sadler, ultranowoczesny, minimalistyczny projektant – urodzony w Austrii i mieszkający w Mediolanie, ale z bardzo międzynarodowym spojrzeniem – współpracuje z włoskimi markami najbardziej znanymi z najnowocześniejszego wzornictwa. Dzięki jego wkładowi firma robi ogromny krok naprzód w zakresie badań i rozwoju oraz międzynarodowej reputacji. Ten wysiłek już przynosi owoce, jak na liście ADI DESIGN INDEX dla FUSION SPA zaprojektowanego przez Sadlera. Równie wyróżniającym się partnerem jest pracownia Fabrizio Batoniego, niezwykle bystrego i dociekliwego architekta

również powierzona prezentacja produktów na targach, przyniosła nam prestiżową NAGRODĘ CERSAIE za projekt stoiska w 2013 roku. Kolejną ważną współpracą jest pracownia Paolo Parea , mieszkający w Rzymie projektant i profesor uniwersytecki ze szczególnym zacięciem do uatrakcyjniania przedmiotów codziennego użytku: dba o aktualność naszej oferty poprzez umiejętną zmianę stylizacji, a jego pomysłowe, pomysłowe dodatki nadają estetyce nawet najtrudniejszym produktom. Pasja Aniki Elisabetty Luceri do projektowania i wrodzony talent artystyczny to główne powody, dla których firma zwraca się do niej w szczególności ze względu na zdobione, spersonalizowane wanny. Wreszcie, możemy również polegać na ogromnym doświadczeniu i wybitnym talencie artystycznym Alessandro Lenarda.

Technologia: innowacja, badania i jakośćGruppo Treesse wypracowała sobie miejsce na szczycie włoskiego sektora wanien, obok wiodącej międzynarodowe marki. Ta prestiżowa pozycja została osiągnięta dzięki znaczącym inwestycjom w badania i rozwój, popartym rygorystycznymi procedurami kontroli jakości: zanim trafi na rynek, każda sztuka jest poddawana drobiazgowej kontroli końcowej. Kluczową rolę w innowacjach odgrywają materiały, z których wykonujemy nasze produkty: na przykład Crystaltech i specjalne żywice, które pomagają nam tworzyć kształty i przedmioty, które byłyby niemożliwe do uzyskania przy użyciu tradycyjnych tworzyw sztucznych. międzynarodowe patenty na technologię stosowaną w niektórych wannach Gruppo Treesse: Ghost System, który ukrywa dysze spa, pozostawiając jedynie magiczną, innowacyjną linię światła, oraz MyTherme, zaawansowaną koncepcję, która odtwarza przyjemne uczucie naturalnego gorącego źródła w Twoja domowa wanna.

Elastyczność: dynamiczna postawa i wyczucie trendów Mimo zbliżającej się czterdziestki Gruppo Treesse wciąż może nazywać siebie firmą młodą, ponieważ zespół, który tu pracuje, jest młody i dynamiczny. To wybór, który się opłacił, bo dzisiejszy rynek wymaga bardzo elastycznego myślenia i działania, ludzi, którzy potrafią wyprzedzać trendy, oraz struktury, która szybko i płynnie dostosowuje się do zmieniających się gustów.

Produkty: od minimalistycznej nowoczesności po klasyczny styl Aby sprostać potrzebom rynków krajowych i międzynarodowych, Gruppo Treesse oferuje szeroką gamę produktów. Umiejętnie wykorzystuje szeroką gamę materiałów (drewno, szkło, metal itp.) i oferuje własne podejście do stylów, które zaspokoją wszystkie gusta, od klasycznego dziewiętnastowiecznego wyglądu po dyskretny szyk nowego tysiąclecia, produkując wszystko, od spa od basenów po minibaseny

duże wanny, wanny z dekoracją, wanny narożne oraz wanny na specjalne potrzeby

aż do wielofunkcyjnych kabin prysznicowych.

Indywidualizacja: do specjalnych projektów. dzięki specjalnym funkcjom, osprzętowi i opcjom kolorystycznym, oferując dekoratorom wnętrz i klientom końcowym naprawdę wyjątkowy stopień dostosowania. W przypadku swoich klasycznych modeli firma oferuje opcjonalne dekoracje, które można nawet dostosować do konkretnych wymagań. Krótko mówiąc, Gruppo Treesse wprowadziła specjalny element rzemiosła na zamówienie do bardzo przemysłowego, znormalizowanego sektora, oferując możliwość zaprojektowania na miarę produktu, który do tej pory był trudny lub bardzo drogi w dostosowaniu.

Rynek: z Włoch, w światGruppo Treesse ma silną pozycję w środkowych Włoszech, niedaleko Rzymu. Te włoskie korzenie, z których firma jest dumna, pomogły jej wspiąć się na szczyt krajowego rynku, ale także spojrzeć na świat i zająć się wiodącymi rynkami międzynarodowymi, od Szwajcarii po Polinezję, poprzez narody arabskie, Rosję oraz Bliski i Daleki Wschód

Komunikacja: kreatywność i widoczność Wreszcie komunikacja i widoczność są tym, co sprawia, że wszystkie nasze wysiłki się opłacają, pokazując wszystkim – profesjonalistom i dealerom, pracowniom architektonicznym i klientom końcowym – drogę, którą wybrała Gruppo Treesse . Firma wykupuje przyciągające wzrok reklamy w najbardziej wykwalifikowanych magazynach wnętrzarskich i dystrybuuje w punktach sprzedaży kompleksowe, wyszukane katalogi, aby zaprezentować swoje produkty i ich funkcje, a dla globalnej widoczności posiada stronę internetową zarówno w wersji na komputery, jak i na urządzenia mobilne. . Bierze również udział we wszystkich wiodących targach i wydarzeniach związanych z dekoracją łazienek we Włoszech i za granicą: w sferze, w której otrzymał naprawdę satysfakcjonujące uznanie, jak na przykład CERSAIE AWARD 2013 za najlepszy projekt stoiska.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek