GRUPPO GEROMIN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 177 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 177 elementów

GRUPPO GEROMIN

Producent: Gruppo Geromin

Grupa Geromin może pochwalić się historią sukcesu, która rozpoczęła się zaraz po wojnie w San Stino di Livenza w Veneto. Założona przez Carlo Geromina, rodzinna firma, zarządzana obecnie przez trzecie pokolenie, jest punktem odniesienia w branży wyposażenia łazienek i wellness, z ugruntowaną obecnością na całym świecie. Od samego początku firma wyróżnia się jakością materiałów i wykonania, innowacyjnością i technologią całego procesu produkcyjnego, połączoną ze zwycięską strategią marketingową. Z czasem do marki Geromin, dedykowanej do wyposażenia łazienek i prania, dołączyły marki Hafro i Sauna Vita, oferujące rozwiązania wellness. Dzięki projektowi Living Bathroom Grupie Geromin udało się umieścić łazienkę w centrum domu, przekształcając ją w najważniejsze i najbardziej komfortowe pomieszczenie. Oferta grupy zawarta jest w obszernym i zróżnicowanym katalogu, wspieranym przez elastyczne i awangardowe procesy produkcyjne, które pozwalają wspierać klienta od projektu do dostawy. Produkty i rozwiązania Grupy Geromin są w stanie zaspokoić potrzeby wszystkich sektorów, od krajowego po kontraktowy.

Geromin: jakość, design i funkcjonalność do łazienki i pralni Marka Geromin, protoplasta grupy, od lat projektuje i produkuje meble dla łazienki i pralni od 1945 roku. Kolekcje Store i Store Excellent to prawdziwe modułowe systemy wyposażenia przeznaczone do pralni. Seria składa się z mebli pralniczych z umywalką, kolumn, meblościanek oraz mebli do pralki i suszarki, dostępnych w szerokiej gamie materiałów, kolorów i wykończeń. Kolekcja mebli umywalkowych Str8, zaprojektowana przez Arter&Citton, wyróżnia się wszechstronnością i nowoczesnymi liniami. Elementy modułowe umożliwiają niezliczone konfiguracje, które uzupełniają lustra do przechowywania, szafki ścienne z otwartymi drzwiami, proste kolumny i kolumny lustrzane. Dzięki kolekcji Suite, stworzonej przez Arter&Citton, Geromin rewolucjonizuje środowisko łazienkowe, zmieniając linie, materiały i wykończenia klasycznej szafki podumywalkowej, która zamienia się w meble do salonu. Surowe i minimalistyczne linie są ożywione materiałowymi i chromatycznymi kontrastami wykończeń. Kolekcja składa się z szafek wiszących, wyposażonych w umywalki zintegrowane lub nablatowe, lustra, szafki wysokie oraz regał ze zintegrowanymi lustrami, które można dowolnie montować. Kolekcja mebli podumywalkowych Fratino inspirowana jest stołem do pracy, z którego korzystał założyciel firmy. Wzornictwo charakteryzuje się mieszanką tradycji i nowoczesności, a także kontrastem pomiędzy naturalnym dębem struktury a lakierowanym wykończeniem komody, dostępnej w 40 różnych kolorach.

Hafro rozwiązania dla domowego wellnessMarka Hafro powstała w 1990, aby przechwycić rosnące zapotrzebowanie na rozwiązania dla domowego wellness. Celem jest zapewnienie wszystkich elementów potrzebnych do wyposażenia spersonalizowanego spa w ścianach domu, takich jak wanny z hydromasażem, kolumny prysznicowe i wielofunkcyjna kabina prysznicowa, mini baseny, łaźnie tureckie i wytwornice pary

Nowa wanna z hydromasażem Rio wykonana jest z Tecnotek, solidnej powierzchni najnowszej generacji opracowanej przez dział badawczo-rozwojowy Grupy Geromin. Rio jest wyposażone w 8 wanien z hydromasażem zintegrowanych z powierzchnią i podświetlanych do chromoterapii. Wanna z hydromasażem do zabudowy Bolla Q Sfioro 190x190 może być zamontowana podtynkowo, tworząc rodzaj mini basenu wewnętrznego. Kąpiel posiada wiele funkcji, od chromoterapii po ozonoterapię, masaż Airpool (z dopływem powietrza) czy Whirpool (z dopływem wody i powietrza). Kolekcja Bolla obejmuje również okrągłe wersje Bolla 160 i Bolla 190 oraz Bolla R 160 i Bolla Q 160, wszystkie wpuszczane, ale nie podtynkowe.

Katalog Hafro oferuje również różne modele wielofunkcyjnych kolumn prysznicowych, takich jak Etoile 160, który łączy stalowy korpus o rygorystycznym designie, świetlną głowicę prysznicową, baterię termostatyczną, deszczownicę, 4 dysze do hydromasażu i praktyczne półki. Wielofunkcyjna kolumna prysznicowa Lama ma zasadniczy i elegancki design, dzięki czemu jest elementem wyposażenia. Charakterystyczną cechą tej kolekcji są materiały i trzy wykończenia, od stali nierdzewnej po metal w kolorze szampana lub miedzi, od materiałów „technicznych” takich jak Corian® czy Alulife® po najnowszą wersję z włókna węglowego. Wielofunkcyjna kabina prysznicowa Tempo oferuje wszechstronne doznania sensoryczne i reprezentuje szczyt rozwiązań „wszystko w jednym” oferowanych przez Hafro. Czas obejmuje wiele funkcji i wyposażenia, takich jak oświetlenie Led wbudowane w dach kabiny, bateria termostatyczna, trzyfunkcyjne dysze hydromasażu, deszczownica wbudowana w dach, kabina prysznicowa i prysznicowa, łaźnia turecka, dystrybutor pary z aromaterapią i fitoterapia, taboret do brodzika z solidną powierzchnią, żeby wymienić tylko kilka.

Sauna Vita®, sauny i łaźnia turecka dla wszystkich potrzeb Marka Sauna Vita® jest najnowszą marką Geromin i uzupełnia środowisko łazienkowe rewolucyjnymi produktami, aby powiedzieć najmniej. Zaprojektowane przez Franco Bertoli modele saun i łaźni tureckich przeznaczone są do małych SPA i obiektów noclegowych, ale także do środowisk domowych. Katalog Sauna Vita® obejmuje modułowe, gotowe do użycia sauny, łaźnie tureckie i modele „wszystko w jednym” wykonane z cennego drewna, takiego jak świerk czerwony Tarvisio oraz cykuta alaskańska i kanadyjska. W kolekcji Cuna znajduje się sauna fińska, dostępna w różnych rozmiarach i odpowiednia do wszystkich przestrzeni oraz moduł sauna + prysznic. Łaźnie tureckie lub łaźnie tureckie oferowane przez Sauna Vita® sięgają od najprostszego modelu Rigenera, generatora pary, który można zainstalować w kabinie prysznicowej lub we wnęce z powłoką wodoodporną, po szczyt serii Ghibli, która łączy łaźnię turecką, prysznic , chromoterapia i system audio. Ghibli, dostępny w trzech rozmiarach, prezentuje się jako kabina prysznicowa, jest montowany bez muru i jest od razu gotowy do użycia. Wszystkie sauny i hamaki można dowolnie wyposażyć w różnego rodzaju akcesoria, takie jak siedziska, oparcie, wieszaki na ręczniki, drewniane maszty z chochlą oraz nagłośnienie.

Linia Ethos, zaprezentowana w 2017 roku jako absolutna nowość, zrewolucjonizowała świat dobra kondycja. Ethos po raz pierwszy łączy saunę fińską, łaźnię turecką i prysznic w minimalistycznym stylu ze stali i hartowanego kryształu. System modułowy ze zintegrowanymi rozwiązaniami pozwala uniknąć murowania i jest modułowy do 5 kombinacji dzięki trzem podstawowym modułom: łaźni tureckiej, strefie saun i strefie prysznica z wodospadem i natryskiem.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek