GRUPPO CAVATORTA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


GRUPPO CAVATORTA

Producent: Gruppo Cavatorta

Cavatorta produkuje szeroką gamę wysokiej jakości metalowych systemów ogrodzeniowych, ochronnych i ogrodzeniowych, nadających się do wielu zastosowań w sektorach mieszkaniowym, przemysłowym, sportowym, budowlanym, rolniczym, ogrodniczym i DIY.

Główne kategorie produktów to: siatki druciane, ocynkowane oraz powlekane tworzywem sztucznym druty, gwoździe i akcesoria odpowiednie do różnych zastosowań.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek