GRUNDIG

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


GRUNDIG

Producent: Grundig

Znana na całym świecie jako jedna z najbardziej wpływowych marek sprzętu audio i wideo, Grundig niedawno wkroczyła do sektora AGD. Założona w powojennych Niemczech przez dealera radiowego Maxa Grundiga, firma szybko stała się najbardziej znanym producentem sprzętu radiowego w Europie. Zawsze z duchem czasu firma Grundig wprowadzała na rynek pionierskie produkty w szybko rozwijającej się branży elektroniki użytkowej. Przekształcony w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością w latach 70. Grundig znalazł się pod kontrolą Philipsa. Jednak współpraca zakończyła się pod koniec lat 90-tych. Grundig zainwestował następnie w nową siedzibę i procesy produkcyjne i nadal wyznaczał standardy w szybko rozwijającej się dziedzinie rozrywki domowej. Wysokie koszty produkcji doprowadziły firmę na skraj bankructwa, unikając jej własnych pracowników. W 2007 roku Grundig stał się częścią Arcelik A.Ş., tureckiego producenta sprzętu AGD i częścią grupy Koç Holding. Dzięki doświadczeniu Arcelika, firma Grundig zadebiutowała z pierwszym sprzętem AGD w 2013 roku, stając się jedyną europejską marką, która może dostarczać pełną gamę produktów domowych od elektroniki po kuchnię, rozrywkę domową i małe AGD

Grundig AGD do zabudowy: innowacyjność, technologia , zrównoważony rozwójInnowacje, technologia, design i ekokompatybilność to cztery filary filozofii Grundig. Asortyment urządzeń do zabudowy firmy jest zorientowany na przyszłość, wyróżniając się funkcjonalnością, trwałością i dbałością o zużycie energii z myślą o zrównoważonym rozwoju. Wbudowane technologie piekarników ułatwiają gotowanie z ergonomią, która zapewnia maksymalny komfort. Wyświetlacze cyfrowe przechowują przepisy i ustawiają automatyczne programy dla optymalnego gotowania. Wielofunkcyjny piekarnik kombi-mikrofalowy GEIW 27000 B jest wyposażony w urządzenie Fast-Cook High Space, które łączy mikrofalę z zaletami tradycyjnego piekarnika, zapewniając szybsze gotowanie bez utraty smaku. Piekarnik GEZST 77000 X Maxi-Cavity z systemem Divide&Cook umożliwia wielopoziomowe gotowanie. Dzięki równomiernej cyrkulacji powietrza na każdym pokładzie można jednocześnie gotować trzy rodzaje żywności. Płyta indukcyjna GIEH 824470 X 80 cm ze zintegrowanym okapem Air System zapewnia najwyższą jakość gotowania. W pełni dotykowy panel sterowania może ustawić 4 strefy gotowania i dziewięć poziomów gotowania i ekstrakcji. Wśród płyt gazowych, Precise Flame GIGL 7265220 T posiada wszystkie cechy Grundiga, zapewniające maksymalną wydajność i bezpieczeństwo. Technologia Precise Flame umożliwia wybór pomiędzy 9 mocami płomienia, a zintegrowany zegar wskazuje, kiedy wyłączyć palnik. Technologia palników Hoghly Efficient zapewnia wysoką wydajność i redukcję odpadów. Palnik Wok o mocy 5Kw i dwóch płomieniach uzupełnia urządzenie. Wśród lodówek do zabudowy, model GKNI 15730, który zdobył nagrodę Plus X Award za jakość, wzornictwo, łatwość obsługi i zrównoważony rozwój, jest najlepszym w swojej kategorii. System mocowania drzwi 3D umożliwia precyzyjną i szybką regulację. Uszczelki są pokryte środkiem antybakteryjnym, aby zapewnić maksymalną higienę. Technologia Duo-Cooling Total No Frost utrzymuje oddzielne temperatury w lodówce i zamrażarce, a strefa Super Fresh 0-3° gwarantuje optymalny poziom wilgotności dla prawidłowego przechowywania żywności. Wewnątrz intensywne, białe oświetlenie LED i półki z bezpiecznego szkła zapewniają optymalny widok zawartości lodówki. Urządzenie posiada klasę energetyczną A+++ i oferuje tryb czuwania, aby zmniejszyć zużycie, gdy mieszkańcy nie będą przebywać przez dłuższy czas. Zewnętrzny wyświetlacz elektroniczny pozwala na regulację ustawień bez konieczności otwierania drzwi.

Wolnostojący i mały sprzęt AGD - design, który stanowi sprzęt AGD wolnostojący Grundig łączy najnowszą technologię z atrakcyjnym designem. Okap naścienny GDK 4382 B przyciąga wzrok. Wykonany ze stali nierdzewnej i szkła, posiada dotykowy panel sterowania dyskretnie umieszczony na ukośnym froncie. Okap wyspowy GDI 5795 BXB gwarantuje maksymalny komfort dzięki silnikowi z technologią Eco Silent oraz ścianom wykończonym unikalnym materiałem izolacyjnym, który dodatkowo redukuje hałas. Wśród lodówek wolnostojących dwudrzwiowa lodówka wolnostojąca GSBS 14620 FX jest wyposażona w elektroniczny dystrybutor wody i lodu, zamrażarkę i minibar. Oprócz Duo-Cooling Total No Frost i Super Fresh Zone, technologie obejmują strefę Vitamin Care Zone dla optymalnej ochrony owoców i warzyw oraz urządzenie Ion Fresh do neutralizacji bakterii i nieprzyjemnych zapachów. Pralka Grundig GWN 48230 K wykorzystuje technologię MultiSense ze specjalnymi czujnikami do automatycznego wyboru odpowiedniego programu. Falownik Eco Motor, zaprojektowany do pracy ze zmienną prędkością i objęty 10-letnią gwarancją, jest wyjątkowo cichy i znacznie zmniejsza zużycie. Partnerstwo z Massimo Botturą, światowej sławy szefem kuchni i promotorem projektu „Food for Soul” mającego na celu walkę z marnowaniem żywności, zaowocowało udziałem firmy w różnych działaniach non-profit. Ponadto zaprojektowana przez szefa kuchni kolekcja drobnego sprzętu kuchennego łączy ekskluzywny design z wysoką jakością i doskonałą funkcjonalnością. Testowane osobiście przez samego Botturę, urządzenia są cennymi sprzymierzeńcami gwarantującymi profesjonalne rezultaty. Kolekcja obejmuje mikser planetarny, blender, blender zanurzeniowy, toster i ekspres do kawy o wyrafinowanym, matowym czarnym wykończeniu ze złotymi akcentami.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek