GRIGOLITE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów

GRIGOLITE

Producent: Grigolite

Grigolite to nowa, świeża, dynamiczna włoska firma specjalizująca się w tworzeniu oryginalnych moskitier o zasadniczym, funkcjonalnym designie.

Zainspirowany naturalną gracją i elegancją moskitier w stylu baldachimów, Grigolite opracowała i opatentowała oryginalne rozwiązania wzmacniające ich skuteczność, wygoda i estetyka.

Celem jest zabranie moskitier wszędzie, tworząc harmonijnie eleganckie modele na każdą potrzebę.

Grigolite to poświęcenie i kompetencja: ciągłe poszukiwanie ciekawych rozwiązań i uważna dbałość o dobór materiałów to gwarancja bezpiecznych, wysokiej jakości moskitier.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek