GRIGLIATI BALDASSAR

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


GRIGLIATI BALDASSAR

Producent: Grigliati Baldassar

Grigliati Baldassar został założony w latach 80-tych, kiedy bracia Giorgio i Moreno Baldassar założyli małą firmę rzemieślniczą i zaczęli produkować materiały budowlane, takie jak włazy, pokrywy i kraty.

Produkcja szybko wzrosła, tak że w 1990 roku Grigliati Baldassar Srl, która produkuje i sprzedaje swoje produkty na rynku wewnętrznym.

Poza materiałami budowlanymi Grigliati Baldassar inwestował w zrobotyzowane instalacje, dopóki nie wyspecjalizował się w produkcji krat zgrzewanych elektrycznie dla budownictwa, przemysłu i rolnictwa. Do produkcji tego typu kratek używa się taśm surowych (zwojów).

Z biegiem lat Grigliati Baldassar rozszerzył swoją ofertę zaczynając od produkcji szerokiej gamy ogrodzeń, bram z certyfikatem CE oraz schodów bezpieczeństwa.

Dzięki jakości swoich produktów firma rozrosła się, aż stała się jedną z wiodących włoskich firm specjalizujących się w produkcji krat, ogrodzeń metalowych i materiałów budowlanych.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek