GREENPIPE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


GREENPIPE

Producent: Greenpipe

W 1997 GREENPIPE Srl została założona przez braci Ponti. GREENPIPE Srl posiada rozległą sieć dystrybucji z szybkim i wydajnym systemem logistycznym, aby dotrzeć do wszystkich regionów Włoch, w tym wysp. Oznacza to zacieśnienie szerokiej współpracy z głównymi dystrybutorami budowlanymi i wykonawcami we Włoszech.

Od samego początku celem GREENPIPE Srl jest oferowanie wysokiej jakości produktów do transportu wody pitnej, nawadniającej i deszczowej. Od 2000 roku firma zdywersyfikowała swoją działalność w sektorze uzdatniania wody, włączając wraz z rurami również kanały odwadniające.

W krótkim czasie GREENPIPE Srl opracowała szeroką gamę produktów do każdego zastosowania: od strefy mieszkalnej do bardziej wymagających zastosowań, takich jak obszary portowe lub obszary lotnisk. Dziś GREENPIPE Srl jest jednym z włoskich liderów w zbieraniu wody deszczowej.

GREENPIPE Srl jest punktem odniesienia dla władz portów i lotnisk, biur inżynieryjnych, wykonawców i dystrybutorów budowlanych zainteresowanych odwadnianiem, uzdatnianiem i regulacją wody deszczowej. Usługa wsparcia GREENPIPE Srl dla władz, projektantów i wykonawców jest świadczona przez zespół techniczny i handlowy, który zdobył ponad dwudziestoletnie doświadczenie zawodowe.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek