GREEN PARK

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


GREEN PARK

Producent: Green Park

Od ponad dwudziestu lat Green Park srl działa z profesjonalizmem i zaangażowaniem w dziedzinie mechanicznych systemów parkingowych, licząc obecnie tysiące instalacji, objętych pełnymi usługami wsparcia technicznego i konserwacji. Bezpośrednia wiedza na temat systemów i ich funkcjonowania w czasie, rozproszona na szerokiej gamie rozwiązań aplikacyjnych, czyni Green Park srl jedną z wiodących firm w swojej dziedzinie ze względu na swój profesjonalizm i doświadczenie. Zweryfikowana dojrzałość techniczna stworzyła warunki, dzięki którym Green Park srl wybiera własnych partnerów i produkty: jedne w ramach produkcji seryjnej, inne tworzone na specjalne zamówienie.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek