GRANULATI ZANDOBBIO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


GRANULATI ZANDOBBIO

Producent: Granulati Zandobbio

Granulati Zandobbio jest reprezentatywnym punktem produkcji i dystrybucji szerokiej gamy produktów dla architektury krajobrazu: kamienia spiekanego, gresu porcelanowego i naturalnego, płyt chodnikowych, okładzin, monolitów i produktów dekoracyjnych do ogrodów i przestrzeni zewnętrznych, które w STONE osiągają swoją awangardę CITY, zielony park wystawienniczy o powierzchni 8000 m² zlokalizowany w Bolgare, Bergamo. Obecnie działalność Granulati Zandobbio skierowana jest w 70% na rynek zagraniczny z eksportem do 80 różnych krajów.

Co oferuje Granulati Zandobbio

• Ekskluzywne produkty

• STONE CITY, nasz park ogrodów wystawowych jako źródło inspiracji dla każdego odwiedzającego

• Produkty zawsze na magazynie (powierzchnia magazynu 200 000 m²)

• Sprzedaż na całym świecie – eksport do 80 krajów

• Współpraca z głównymi dostawcami we wszystkich krajach Europy

• Nowoczesne zakłady produkcyjne

• Certyfikowana firma ISO 14001:2015 (zrównoważenie środowiskowe)

• Certyfikowana firma ISO 9001:2015 (jakość)

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek