GRANITIFIANDRE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

GRANITIFIANDRE

Producent: GranitiFiandre

Fiandre, wiodąca firma produkująca pełnowartościowe płytki gresowe o wysokim asortymencie, jest obecna w ponad 100 krajach na całym świecie, oferując szeroki wybór rozwiązań dla podłóg i pokryć, od kontraktowych po branżę wellness i mieszkaniową oraz od branży medycznej po przemysł rozrywkowy, odpowiadając na wszystkie wymagania budowlane i mieszkaniowe.

Od samego początku, Fiandre była silnie zmotywowana, aby kojarzyć się z innowacyjną firmą, o wysokiej zawartości technologicznej i przyszłościowej wizji.

Jego stała dbałość o kwestie środowiskowe to zaangażowanie społeczne, które wyróżnia Fiandre w swoim celu, dzięki szczegółowym i ciągłym badaniom, w celu projektowania i tworzenia doskonałych produktów przy użyciu czystszych surowców, tych samych, które ożywiają materiały z kamieniołomów, takie jak marmur, granit i starożytny kamień , inspiracje najnowocześniejszymi kolekcjami Fiandre. Czystość surowców w połączeniu z najbardziej zaawansowaną technologią i nieustannym badaniem trendów estetycznych i zaawansowanego wzornictwa to gwarancja trwałych rezultatów: to Fiandre Architectural Surfaces.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek