GRAFF

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 313 - 322 z 322 elementów
Pokazuje 313 - 322 z 322 elementów

GRAFF

Producent: Graff

Graff zajmuje się badaniami i rozwojem produktów łazienkowych. Firma jest częścią Meridian International Group z siedzibą w Milwaukee w stanie Wisconsin. Założona w 1922 roku jako dostawca armatury i komponentów hydraulicznych, firma produkuje wysokiej klasy baterie, które spełniają najbardziej rygorystyczne standardy jakości. Baterie Graff są projektowane i konstruowane w Stanach Zjednoczonych na rynek amerykański, podczas gdy europejski oddział produkuje designerskie baterie i armaturę łazienkową. Dzięki zintegrowanym pionowym procedurom produkcyjnym umożliwiającym kontrolę całego procesu oraz współpracy z renomowanymi projektantami Graff stał się wiodącą marką w branży. Produkty firmy odpowiadają różnym wymaganiom stylistycznym i projektowym

ich wspólnymi cechami są dokładne wzornictwo, doskonałe wykończenie i wysoka jakość. Liczne nagrody i wyróżnienia, jakie otrzymują najbardziej reprezentatywne kolekcje, świadczą o stale rosnącym sukcesie firmy.

Ikoniczne kolekcje baterii i łazienek Graff Pomimo stosunkowo niedawnego podejścia do europejskiego wzornictwa, katalog Graff może się już poszczycić pokaźną liczbą kultowych kolekcji. Wielokrotnie nagradzana kolekcja Ametis, zaprojektowana przez Davide Oppizzi, obejmuje kolumnę prysznicową, głowicę prysznicową i baterie umywalkowe w wersji nablatowej, umywalkowej i ściennej. Seria łączy design i technologię, w tym oświetlenie LED do chromoterapii wewnątrz eleganckiego pierścienia tworzącego głowicę prysznicową. Elektroniczne baterie umywalkowe Ametis charakteryzują się dynamiczną i futurystyczną formą, której sterowanie baterią przypomina joystick

podstawa jest oświetlona światłem LED. Armatura i akcesoria łazienkowe Sento zostały wyróżnione nagrodą Product Innovation Award (PIA) 2013 przez magazyn Architectural Products. Linia jest pomysłem duetu projektantów Angeletti Ruzza. Jego zasadniczy design i harmonijna forma podkreślają wysokiej jakości wykończenia, dostępne w polerowanym chromie, satynowym niklu, polerowanym niklu, oliwkowym brązie oraz architektonicznej czerni lub bieli. Kolekcja powstała na bazie jednouchwytowej baterii umywalkowej i obejmuje teraz baterię umywalkową podłogową, ścienną i nablatową, baterię bidetową, baterię wannową stojącą i kolumnę prysznicową oraz zintegrowany uchwyt na papier toaletowy i wieszak na ręczniki. Niezwykła, wielokrotnie nagradzana kolekcja Dressage, stworzona przez Alberto Novarę i Ambrogio Matteo Nespoli, łączy innowacyjny Corian® z tradycyjnym drewnem. Okrągła wanna wolnostojąca Dressage, charakteryzująca się poprzecznym cięciem krawędzi, wykonana jest z arkusza Corian® DuPont™ połączonego z litym orzechem. Szafka pod umywalkę jest wyjątkowa. Jej poszczególne elementy – umywalka, lustro, blat i komoda – są przymocowane do podstawy w kształcie pnia, przypominającej przeszkody na torze ujeżdżeniowym. Linia baterii kuchennych Sospiro, inspirowana słynnym mostem weneckim, została wybrana przez Better Homes & Gardens jako jeden z 30 najbardziej innowacyjnych produktów w 2018 roku. Tradycyjny design baterii został na nowo zinterpretowany w minimalistycznym tonie i oferuje wszystkie najbardziej zaawansowane urządzenia dla optymalnego wykorzystania dostosowane do współczesnych potrzeb. Dostępne wykończenia wahają się od polerowanego chromu po szczotkowany nikiel, polerowany nikiel i oliwkowy brąz.

Fascynacja przeszłością i futurystyczny wygląd baterii Graff Obszerny katalog kranów i armatur firmy Graff może spełnić wszystkie wymagania estetyczne, stylistyczne i funkcjonalne, od retro po vintage, industrial, najbardziej rygorystyczny minimalizm, zorientowane na przyszłość koncepcje Wellness. Seria Canterbury doskonale uosabia tradycyjny angielski styl, odpowiedni do łazienki w stylu z epoki, przy zachowaniu najbardziej zaawansowanych standardów wydajności. Jest to kompletny system, składający się z umywalki trzyotworowej, baterii ściennych lub nablatowych wyposażonych w metalowe gałki krzyżowe lub uchwyty z metalu lub porcelany, baterii umywalkowej mostkowej, kolumny prysznicowej z słuchawką prysznicową, baterii wannowej, dostępne w 7 wykończeniach. Seria Vintage to interpretacja industrialnego stylu inspirowanego amerykańskimi kominkami z ekstrawagancko zaprojektowanymi uchwytami. Uzupełnieniem baterii i baterii umywalkowych trzy- i jednootworowych jest stojąca bateria wannowa i pilot do baterii prysznicowych lub wannowych naściennych. Prezentowana na Cersaie w 2019 roku kolekcja MOD+ jest pierwszą serią Graff, która oferuje możliwość wyboru różnych wykończeń, kolorów i materiałów dla każdego elementu. Jednokolorowe wykończenia podkreślają minimalistyczny design wylewek i rozet w kształcie walca. Mieszanka mosiądzu i jednego z trzech cennych marmurów zdecydowanie tworzy luksusowy nastrój. Seria Aqua Sense oferuje wyjątkowe doznania sensoryczne z myślą o przyszłości, kiedy łazienka może stać się domowym spa. Seria integruje system elektroniczny z oświetleniem RGB LED do chromoterapii, funkcjami muzyki i wideo - sterowanym przez interfejs z ekranem dotykowym. Stalowe głowice prysznicowe montowane na ścianie lub w suficie zapewniają strumień wody deszczowej, kaskadowej lub łopatkowej i są uzupełniane przez boczne głowice prysznicowe.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek