GRADO DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 31 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 31 elementów

GRADO DESIGN

Producent: Grado Design

Grado rozpoczęło swoją działalność jako międzynarodowa marka zajmująca się projektowaniem mebli, założona przez CEO Alexa Chai w 2014 roku. Grado stara się wnieść estetykę przestrzeni poprzez badania i rozwój, projektowanie, produkcję i globalną sprzedaż do Twojego biura.

Osiągnęli projekty kontraktów komercyjnych, przestrzeni publicznych, domów i hotele itp. Do tej pory grado służyło LinkedIn, Microsoft, Wework, Steelcase i Haworth.

Zawsze jest to plan, aby Twoje miejsce pracy było wygodne, estetyczne i zrównoważone w grado.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek