GONZALO DE SALAS

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

GONZALO DE SALAS

Producent: Gonzalo De Salas

W Gonzalo de Salas poświęcamy się tworzeniu sztuki stosowanej do projektowania, oferujemy wyjątkowe wyróżnienie w świecie, w którym estetyka podporządkowana jest ekonomii skali, modzie i produkcji masowej.

Nasza filozofia opiera się na rozwoju elementy z tworzyw sztucznych, które sprawiają, że każdy projekt jest niepowtarzalny i niepowtarzalny, dlatego gwarantujemy naszym klientom zróżnicowanie oparte na dobrym guście, ekskluzywności i funkcjonalności. odgrywać rolę w życiu codziennym. Równowaga pomiędzy estetyką a funkcjonalnością, która zadowala zmysły widza poprzez piękno ich kształtów, faktur i szlachetność materiałów.

Konceptualna prostota i harmonia w swojej estetyce, nowoczesność i funkcjonalność to zasady inspirujące projekty Gonzalo de Salas, z pewnością inny sposób robienia rzeczy.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek