GOMAN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów

GOMAN

Producent: Goman

Goman, zawsze uważny na potrzeby osób z trudnościami w chodzeniu, wierzy w badania i profilaktykę oraz pracuje nad tym, aby zasady eliminowania barier architektonicznych były coraz bardziej obecne i respektowane, oferując również eleganckie i funkcjonalne pomoce wyposażenia zamiast technicznych i nieprzyjemnych elementów.Jednocześnie Goman zobowiązuje się do obrony swojej produkcji we Włoszech, aby chronić nie tylko jakość produktu, ale przede wszystkim swoich pracowników, nie zaniedbując ochrony zdrowia, bezpieczeństwa i środowiska

prawie nie istnieje wartości dla tych firm, które zdecydują się na delokalizację produkcji.

Goman® zobowiązuje się do wytwarzania produktów Made in Italy, w pełni przestrzegając obowiązujących przepisów, a także gwarantując, że wszystkie dystrybuowane produkty w katalogu są Made in Italy w Europie i są zgodne z przepisami EWG. Dzięki 4 zakładom produkcyjnym Goman® jest w stanie wyprodukować w całości większość artykułów z katalogu.

Goman 1999 -2007: wyposażenie łazienek dla osób niepełnosprawnychW 1999 roku narodził się nowy pomysł na meble łazienkowe dla osób niepełnosprawnych : 17 maja marka Goman została zarejestrowana przez dotychczasowych partnerów firmy Gover, już ekspertów w branży.

Goman od samego początku opierał swoją działalność na jakości i innowacyjności, od razu sugerując, że w sektorze hospitalizowanych wyłącznie białych , Kolor jako wyróżniający się element mający na celu połączenie estetyki i funkcjonalności oraz przyniesienie „promienia światła dla tych, którzy są w cieniu”.

Po kilku latach gwałtownego wzrostu, w 2007 roku, odmawiając przeniesienia się za granicę i wierząc wyłącznie w siła „100% Made in Italy”, rozszerza swoje fabryki i kontynuuje badania i rozwój nowych form, angażując z czasem architektów i projektantów do ścisłej współpracy z wewnętrznym działem R&D.

Profesjonalista przewody są projektowane i produkowane zgodnie z ideą i przekonaniem, że istnieje „łazienka”, miejsce relaksu i dobrego samopoczucia.

Goman 2009: 10 lat 'Design For All' W 2009 roku Goman świętuje pierwsze 10 lat lat działalności, prezentując nową i innowacyjną umywalkę Flight, produkt wykraczający poza wszelki kanon znany do tej pory w wyposażeniu łazienek.

Indeed Flight to unikalna w swoim rodzaju techniczna i designerska umywalka, która otworzyła nowe horyzonty w projektowaniu urządzeń sanitarnych sektor. Lot, miękkimi i krętymi liniami, pokonuje, podobnie jak lot, estetyczne bariery wynikające z często błędnie interpretowanych przepisów, otwierając nową koncepcję estetyki dla sektora mebli łazienkowych dla osób niepełnosprawnych: Design For All.

Wartość Flight został natychmiast doceniony przez autorytatywne i międzynarodowe instytucje projektowe, takie jak iF product design Award, Designpreis Deutschland, Wt award, ADI design index

Premio de diseño Habana, wybór do 23. nagrody Compasso d'Oro

Goman 2019 - DZIŚ: narodził się zlew dla każdego Umywalka Prime powstała z chęci korzystania z umywalki nablatowej nawet w bezpiecznych łazienkach, z poszanowaniem obowiązujących przepisów i umożliwieniem użycia, które w przeszłości było niemożliwe.

Goman jest pierwsza firma, która pomyślała o stworzeniu umywalki nablatowej dla wszystkich. To jest powód, dla którego projekt stowarzyszenia dla All Italia docenił elementy innowacyjności, przyznając prestiżową markę DfA Gold.

Przystępując do selekcji ADI Index 20190, przyczynia się do Compasso d'Oro 2020.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek