GIULIO BARBIERI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


GIULIO BARBIERI

Producent: Giulio Barbieri

Giulio Barbieri Srl zaprojektował i wyprodukował pierwsze namioty imprezowe i wysuwane tunele w 1990 roku. W krótkim czasie stała się wiodącą firmą w handlu aluminiowymi konstrukcjami modułowymi, zyskując wiarygodność i szacunek wśród międzynarodowych kontaktów w tej branży.

Kolejne lata były przełomowe. w umacnianiu wiodącej pozycji w branży dzięki chęci i zdolności do zaspokojenia potrzeb stale wymagającego rynku.

Produkcja ewoluowała w czasie dzięki innowacyjnym rozwiązaniom i nowym rodzajom produktów, takim jak magazyny przemysłowe i wolnostojące zadaszenia zewnętrzne oraz wiaty garażowe z betonowymi podstawami.

Zgodnie z najnowszą polityką środowiskową mającą na celu promowanie energii odnawialnej, Giulio Barbieri Srl z powodzeniem opracował i zaoferował na rynku szeroką gamę produktów i produktów solarnych dla e-mobilności, w tym stacje ładowania samochodów elektrycznych i ładowanie stacje do rowerów na pedały ze wspomaganiem elektrycznym.

Elegancja i niezawodność oferowanych rozwiązań doprowadziły Giul io Barbieri Srl, aby zapewnić zaufanie ważnych, prestiżowych klientów, wśród których możemy wymienić Festiwal w Cannes, Power Boat P1, Regaty Barcolana w Trieście, Trofeum Abarth 500, różne ważne zespoły Moto Gp, Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej w 2010 roku odbyły się w RPA i wielu innych.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek